| Blackwoman27 a întrebat:

Bunaaaa love strucklove strucklove strucklove struck
Si maine...SCOALA...cryingcryingcrying
Nu vreauuu... I don't want to see
Iarasi... teme, invatat, teze, teste... I don't want to see numai cand ma gandesc imi pun mainile in cap I don't want to see
Ce sa fac ca sa opresc ineperea scolii? devil devil laughing
Cel mai ingenioasa idee are fundatonguetonguelaughing
Ps: voi asteptati cu nerabadare inceperea scolii? I don't want to see
Si ce clasa sunteti?

14 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Abia aştept să văd că pui o întrebare pe la sănătate:

"Bună! Uitaţi, eu nu am mers la şcoală pentru că mi-a dat cineva o idee pentru a scăpa de ea, şi a reuşit! Ei bine, după aproape 1 an de când am lipsit de la şcoală, ei bine, ştiţi, am stat cam mult la calculator şi au început să-mi cam putrezească mâinile pe tastatură. Apropo, dacă singura soluţie ar fi şcoala, mai bine le las să se facă oase, că aş arăta mai trendy. Ce părere aveţi?"

Clasa a7-a.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Gandeste-te asa:fiecare zi de scoala care trece, te duce mai aproape de clasa 12-a, cand vei scapa de scoala.happy

| Pralină a răspuns:

Ce sa faci sa opresti scoala?
Te sinucizi,*** cel mai simplu.

| Ţepeşu a răspuns:

Trec a 8a. Si urasc scoala mai mult decat orice. Oare daca am asculta toti leidi gogu poate ca scolii i-ar placea si apoi s-ar imbraca precum gogu, in carne! Si apoi o mananca animalele...

| xDivineAngel a răspuns:

Te arunci de la etaju 9 sau iti tai gatulaughing daca te trezesti inseamna ca nu ai scapat dar daca nu te mai trezesti inseamna ca esti liberasa iti traiesti viata fara scoalalaughing

| JasonMcCann a răspuns:

Nu poti impiedica inceperea scolii, imi pare rau sa iti zic asta.eu o astept cu nerabdare.eu trec MAINE in clasa a 5a cu toate ca am 10 ani (m-a dat de la 6 ani in loc de 7)

| George1510 a răspuns:

Eu am trecut clasa a 12-a si crede-ma ca acum 5-6 ani gandeam ca tine insa acum nu vreau sa se termine big grin
Bafta

| whiteviper98 a răspuns:

Sa te ucizi.

| ColourMePretty a răspuns:

Moarte! nu am nici eu kef...ps intru in a7a. chimie aoooleuuu... avem in scoala niste profi de nota 1 cu felicitari:@urasc scoala

| Bi3 a răspuns:

Ca sa nu mai inceapa scoala pentru tine va trebui sa mori! laughing
Succes.batting eyelashes!
Eu astept sa se termine. :-s
Clasa a 7a

| Ktl a răspuns:

Hei. kiss
Şi euu sunt terorizată de chestia asta cu începerea şcolii. dar m-am obişnuit cu ideea că oricum o să înceapă, indiferent că vreau sau nu.
Nu, nu aştept cu nerabdare. aş amâna cââât mai mult ziua asta.
Sunt în clasa a9a. cel mai tare mi-e frică de chestia asta cu, colegii noi. adică nu cunosc pe nimeni şi.e aiurea. x_x
Revenind la prima întrebare. laughing. nu prea ai ce să faci. puppy dog eyes
Te pup. şi. baftă la şcoală. b-)

| RzzV a răspuns:

Simplu nu te duci, ii convingi pe ai tai sa iti faca rost de motivare

| sasukeand a răspuns:

Prefate bolnava... Baga si tu ca iti ie greata si ca te simti ametita. Si roaga-i sa iti faca un ceai cald ca te doare gatul. Cand il aduc bagi termometru in ceai pana se face cam 38-39. Si asa sacapi cateva zile ca faci tot asta... big grin Sper ca te-am ajutat.

| Mat3w a răspuns:

Do you can't! :p
clasa a 8-a!