| alllyyynnn a întrebat:

Cand ai vorbit ultima data cu oglinda?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

De fiecare data cand ma spal pe dinti. Fac pe Napoleon Bonaparte spalandu-ma si vorbind in acelasi timp...
Ies ele cuvintele cam contorsionate dar... ce sa-i faci?
E de-nteles...(nu cuvintele, situatia-n sine )

13 răspunsuri:
| anad a răspuns:

M-am suparat pe ea, ca i-am cerut sa mai retuseze putin imaginea cand ma arata pe mine si n-a vrut!

| Razvan a răspuns:

Ma cam sperii de ce vad in ea asa ca incerc sa o evit cat pot de multI don't want to see

| NoMusicNoLife a răspuns:

Bai crede-ma ca chiar nu mai stiu big grin eu nu prea obisnuiesc sa vb in oglinda... da imi place sa vb cu mine insumi::XX

la tine cum e?

| paramore a răspuns:

Aseara cand eram toata ciufulita si somnoroasa, am zis ''du-te dracul ando ca esti urata rauyawn''

| alessutz11 a răspuns:

Chiar acum, dupa ce am iesit din baie, i-am zis: "Vai, dar ce bine iti sta cu parul in ochi!" laughing

| xAvrilx a răspuns:

Ieri.

| irina20 a răspuns:

Ma, eu nu prea vorbesc cu olginda...in schimb ea vorbeste cu mine in fiecare zi, spunandu-mi ce frumoasa si ce modesta sunt big grin

| Азбука a răspuns:

Se intampla destul de des, fie ca-i de bine, ori nu tongue

| Dr. Alin a răspuns:

Acum 5 min.

| dariuscoro a răspuns:

Mama ce intrebare. nu stiu ultima data cand am fost la disco.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi de dimineatahee hee

| Ghita_9968 a răspuns:

Acum ceva vreme. I-am tras o injuratura. Eu cred ca e ceva normal la o persoana sa vorbeasca singura in fata oglinzi. Nu neaparat normal, dar cand simti nevoia de a vorbi cu cineva si n-ai cu cine, oglinda iti va da o foarte mare atentie. Bafta laughing) (fundita? ) >big grin