| Abigaiil a întrebat:

Ce ati vorbit ultima data cu iubitul/iubita voastra big grin?

6 răspunsuri:
| pengu a răspuns:

thinking l-am intrebat daca mai poate sa doarma thinking(l-a trezit un apel rolling eyes) whistling

| emillie a răspuns:

Ne-am certat

| AlexSala a răspuns:

Daca se mergem doar noi 2 la mare un week'end sau sa mergem cu niste prieteni in jur de 5 - 6 nopti. laughing) Asta se intampla azi dimineata.

| madytza_7574 a răspuns:

Despre cat de aiurea e faptul ca nu ne-am vazut 5 zile ...sii o sa mai urmeze cateva zile pana ne vdmstraight face

big grin

| BabyBoo a răspuns:

Ca o sa vina inapoi peste doua saptamani si o sa reluam relatia big grin

| ..:::Andrada:::.. a răspuns:

Daca mai suntem impreuna happy

Sh`ne-am despartzit rolling on the floor acum 2-3 zile tongue