| Alissa193 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta intimplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Danut4 a răspuns:

Eram micwtz si imi era frica de intuneric. eram singur acasa si ma uitam la televizor cand dintr-o data se auzeau sunete din sifonier
mi se inmuiase picioarele si cand l-am deschis am vazut ca era motanul meu

Răspuns utilizator avertizat
| anonim24 a răspuns:

Acum 2 saptamani faceam dus, sunt in danemarca si aici la bloc sunt mai mult cu dus si nu cu cada, si am vazut un paianjen pe tavan si am inceput sa vorbesc cu el sa stea cuminte si deodata l-am vazut miscandu-se in jos spre mine, am incercat sa ies din dus dar am alunecat si am cazut ca un bolovan in baie de mi-am facut cateva zgarieturi frumoase pe spate, normal ca am inceput sa tip, prietenul meu s-a speriat eu am iesit din baie goala cu mainile pe sani spunandu-i ''e un paianjen acolo du-te si omoara-l, ca nu mai intru acolo'', m-a injurat putin pentru ca se speriase, crezuse ca am patit ceva.Asta e pentru mine cea mai amuzanta si ridicola intamplare pe care mi-o amintesc

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Cind mi-am pus prima data ochelari de vedre(miopie), iar profa de romana m-a pus sa citesco compunere iar eu i-mi cautam disperata ochelarii care erau...pe cap!