| Markelaish a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata intimplare din viata voastra, pentru cea mai amuzanta-funda

Răspuns Câştigător
| bianca_1157 a răspuns:

Buna, pai eram in centru Clujului laughing ziua in amiaza mare (da-ti seama, multa lume) era iarna, si am calcat (fara sa observ) pe gheata, si a apucat prietenul meu sa ma prinda de par inainte sa cad laughing toata lumea se uita la noi, da-ti seama ca am cazut intr-un final, iar el sa ales cu ceva smocuri de par in mana laughing) ( nu a apucat saracul sa ma prinda de geaca de exemplu laughing ca m-a observat cam tarziu laughing

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Daca m-as apuca sa iti povestesc nu as m-ai termina au fost muuulte

| Oran2000 a răspuns:

Pai sa edem: (1): M-am aruncat ca prostu intr-o piscina fara apa si mi-am spart nasu...(2): M-i sau rupt pantalonii la scoala( in timp ce ma jucam desigur)... si (3):Am alunecat pe parchet si am cazut cu gura in ciorapii tatei(tata venise de la servici si in general ii put sosetele rau)laughing)tongue