| Sოﺁℓε a întrebat:

Care a fost cea mai penibila clipa din viata voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intr-o vara la mare, nu stiu cum dracu am facut de am ramas fara slipi pe mine, culmea ca i-am si gasit dar nu i-am recunoscut, beat fiind am iesit afara din mare tipind cit ma tinea gura baaaaaaaa, care ti-ai pierdut chilotii baaaaa! rolling on the floor cu toate ca prietenii imi spuneau sa intru repede in apa eu le ziceam ca vreau sa vad pe fraierul care si-a pierdut bikinii laughing

3 răspunsuri:
| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Cea mai penibila clipa din viata meathinking
Sa ma gandesc...
Probabil atunci cand am dat test la istorie si am tinut o copiuta sub fusta.Cand am dus lucrarea se vedea cum imi atarna ceva de poalelaughing. Prefosoara s-a prins si m-a pus sa imi ridic fusta...Penibil,nu?laughing

sau

Cand alergam un coleg cu matura pe hol si din greseala l-am lovit pe profesorul de franceza cu maturoiuu respectiv, confundandu-l cu acel coleg.Toata lumea care era de fata a inceput sa rada(inclusiv proful)mai putin eu care m-am facut toata rosieblushing)

| midnight a răspuns:

Era tarziu. alergam ca sa ajung la scoala. am vazut usa. am trantit-o de perete si am strigat tare:"AM VENIT!" profa era deja in clasa. cand am vazut sa intruin pamant! ma rog a inceput sa-mi faca morala ca nu asa se intra in clasa si nu la ora aia si marog pana la ura s-a iutat incidentu, da m-am simtit atat de jenata in clipa aia! foarte penibil, nu?

| Erika120192 a răspuns:

I'am cerut la o colega un tampon si cand mi l-a dat a vazut un baiat ...debea mi l-a dat, si in clasa...
laughing cei ai facut ma cu ala?
Da ea :
I l-am dat lu... Andrea
Numai sa iti imaginezi :
Toti baieti : oooooooo... Da unu mai prost : da? ti-a venit :o?

A fost cam jenant blushing dar destul de tare laughing