| VacaVacuta a întrebat:

Care a fost cea mai penibila clipa din viata voastra?

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eram anul trecut la rau am zis ca vreau sa ma scald si eu si nu stiam sa innot bine dar am zis ca fac eu o figura m-am urcat si eu intr-un copac de unde sareau multi si vroiam sa fac si eu o saritura in apa dar apoi cand am sarit am realizat ca apa era foarte mare si n-am mai iesit innotam pe sub apa sa ies la suprafata, ramasesem speriata acolo, panicata niste baieti au sarit sa ma scoata repede dar apa fiind mare s-au chinuit si au vrut sa ma traga in sus... zis si facut un destept m-a tras exact de snurul sutienului si cand ies la mal...aolooo fara sutien, mi-am pus mainile la sani am iesit pe mal m-am uscat si am stat acolo, apoi toti au venit in jurul meu intrebandu-ma daca sunt bine! Nu mai repet o astfel de experienta!

| Pralină a răspuns:

Eram in clasa a-7-a eu si o prietena si inca 2 baieti am fosti trymisi de profa sai ducem ceva la directoare si am trecut din intamplare pe langa o clasa de a-5a si am vazut ca aveau ora de ramana si usa era putin deschisa si atunci fata aia care apropo poate o stiti e (Gabriella are comentu mai jos) a zis sa facem ceva amuzant ca profa aia e groaznikkaaaaaaaaaaa ne omoaraaaa cu minutele eattotpedepsitoare si are un scris de parca scrie cu piciorl stang sa ne razbunam pe ea asa ca am inceput sa strigam:sticle sticle cu vin pentru profa de romana ca sa scrie mai frumos ca ii omoara pe astia dintara 5-arolling on the floor mama ce am mai ras da prin spatele nostru trecea directoarea si cred ca cel mai penibil a fost pentru Gabry(Gabriella) ca toti o stiu mai linistita dar nu prea elaughing intre timp a venit si profa de romana si a inceput sa trancaneasca si m-am uitat la Gabry si am vazut ca e cam suparata si imi era frica sa nu fie suparata pe mine si i-am zis la profa de romana:taci odata ca dupa ce ca scrii naspa mai si vorbesti ca o moara stricatarolling on the floorsi directoarea sa aupucat de ras am crezut ca ma va exmatriculaaaarolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cand aveam 9 ani.Eram la schi si instructorul mi-a zis la stanga. eu am mers ce am mers la stanga, ma uitam la cineva BUFF de un copac.Instructorul:Ai facut cunostinta cu copacul!laughing

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Sunt multe.
Si, de ce ti-as spune? oh go on

| Lαααα a răspuns:

Bun:eu si cu colega mea caram o banca si eu eram cu spatele la usaa. Dirigaa tocmai plecase si am crezut ca nu o sa se mai intoarca.Cand a inchis usa m-am apucat sa strig "Ce nebuna e si diriga asta!" si ea era chiar in spatele meu.blushing Sau cand i-am zis invatatoarei in a 4 a "mama"laughinglaughinglaughinglaughing

| Fetita a răspuns:

Hmm... am avut mai multe clipe penibile. Fac naveta la scoala si s-a intamplat ca soferul sa puna brusc o frana iar eu sa pic in mijlucl autobuzului. Sau am fost in tabara la wather parck si venise o nepoata de-a insotitoarei cu prietenul sau (ce-i doi locuiau in bucuresti). Cum m-am dat pe topoganele alea mi s-a ridicat sutienul la un san si era chiar tipul respectiv langa mine. Mi-a aratat zambind sanul meu gol (fara sa observe si alte persoane). Vai, am crezut ca mor acolo de rusineblushingblushingblushing. Am avut multe faze penibile dar imi trebuie timp ca sa mi le amintesc.

| KaTaLyN a răspuns:

Am chiulit la ora de mate cu inca 2, 3 colegi numai stiu.si cand s-a sunat de pauza ne-am apropiat de clasa sa vedem daca a plecat si tocmai ce o vedem trecand prin fata noastra si pac sarim toti cu ochii pe geam ca si cum nu aveam noi nicio treaba cu ea, sa nu batem la ochi. dar bineinteles ca ne-am vazut, si-a dat seama si cine eram si a venit pe la spatele nostru si ne-a dat cu catalogu in cap la fiecare rolling on the floor)
Si eu bineinteles strigam numai dati Doamna ca nu e ceea ce pare laughing)rolling on the floor)

| Gigiku a răspuns:

Sti. mi-e cam rusine, dar o sa spun. Sti, eram in focurile iubirii, in parc, pe bancuta, ne mai atingeam si noi, si mi-a venit minunata idee de a introduce mana in pantalonii acesteia... ca sa descopar ca ii venise, chiar in momentul ala happy
blushing blushing blushing
Doamne cum m-am simtit... blushing

| Animalutz10 a răspuns:

Atunci cand ne daduse handicapata de romana un exercitiu eu mancam pe sub banca si atunci sa trezit si telefonul sa sune si a inceput sa se auda injuraturi prin clasa si dupa aia s-au uitat toti colegii la mine si eu am zis "ce?"

| Vero1996 a răspuns:

Poi eram a 7 a in curtea scolii pe banca. Pe acea banca eram eu 2 colege, baiatul pe care il placeam si un coleg de al lui. Si vine o copila care acum trece a 6 a la mine : "Veronica cf? De cand n'am mai vbt.". Dar a facut intr'un hal zici ca era scapataa de la nebuni. Mi'a fost asa rusine.Am lasat capul in jos de rusine ce imi era.

| Nova a răspuns:

Cand ma uit dimineata in oglinda laughing.