| Musicmakesmefree a întrebat:

Care a fost cea mai tampita intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

O data cand am fost in 2009 in Italia cu un turist de al pensiunii mamei mele m-am imbatat. turistul avea 2 copii[o fata si un baiat] si a venit si sora mea mai mare de 21 de ani...si cand am ajuns in Italia tosti s-au pus la baut zic si eu dati-mi si mie si imi pune un pahar de tuica.si sora mea nu a mai putut bea si am baut portia ei si fata turistului nu a putut bea nici ea si l-am baut si pagarul ala mai dupa vreo ora vine cu wiski si bem toti de ala si mai ales ca am baut 2 pahare de ale pline si dupa ce s-a terminat wisky a adus bere eu am baut o bere si sora mea nu a putut sa bea si am bauto si pe a ei dupa aia am ametit si am zis sa ma duca cineva in camera sa ma uit la desene si m-a dus marina[fata turistului] si mi-a dat sa ma uit la desene si era un fel de comedie dar era in italiana si era naspa si am zis sa ma duc inapoi la ei dar cand am ajuns in sufragerie am picat jos

6 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Să aud de JB

| αηηα a răspuns:

Pai, sunt multe, dar hai sati zic una:

Deci, au venit niste prieteni pe la noi si aveau o fetita de 4 ani.Eu ma jucam cu ea si fetita a vrut sa ma prinda.Eu am inceput sa fug incet, dar cu spatele si cand sa ma intorc buf, mi-am dat cu capu` de poarta si am cazut joslaughingSi am facut un cucui de toata frumusetealaughing

| Dumnezău a răspuns:

Aproape am pierdut microbuzul pentru ca am cautat un birtutz in jumatate de Focsani cand eram la o olimpiada ca imi ardeau buzele imi trebuia hidratare. devil

| Saya_1767 a răspuns:

Eram in excursie, ploua si eu ma dadeam in chestia aia de se roteste"calusei"rolling on the floor si a venit un prost si a inceput sa impinga "caluseii" iar eu am alunecat si am cazut intr-o balta de noroi, cu cracii in sus. Sfarsitrolling on the floor

| No a răspuns:

Cand am cunoscut un tampit

| stefun01 a răspuns:

Vorbeam odata cu o fata faina iar cainele meu s-a usurat pe pantalonii ei, faza naspa a fost ca ea era cea mai tare fata din scoala si iti dai seama ca aproape jumatate din scoala ma ura(asta a fost una din cele mai tampite intamplari)