| Glumet a întrebat:

Care a fost cea mai tampita intrebare pe care ati primit-o? Dar cel mai tampit raspuns?

Răspuns Câştigător
| al9264 a răspuns:

I:Cum se deschide frigiderul?
R:Intreaba un frigider...

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm,sa iti raspund cu un banc
Un taran isi mulgea vaca. Se chinuia omul si nu reusea ca vaca tot isi baga coada-n sistar(oala). Sta taranul, se gindeste, si pina la urma isi scoate cureaua de la pantaloni si incercind sa lege coada vacii de o birna de la grajd ii cad pantaloni-n vine. Intra nevasta-sa si incepu sa tipe la el : ce faci ma acolo? - no ce sa fac o *** k daca iti spun adevarul tot nu o sa ma crezi...

| Pricked a răspuns:

Cândva bunica mă întreba zilnic de câte ori mă pişam, iar eu trebuia să număr.

"Cum te cheamă?"
"Mona, dar îmi poţi spune P**da."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeam și vine mama să mă-ntrebe „Ce faci?".

Răspuuuns...păi am uitat.

| Fernando9Torres a răspuns:

La kfc:
"Buna ziua, cu ce va servesc"
"Ok"*peste 2 minute*
"Doriti sa fie picante sau normale"
straight face

Raspuns hmmmm...nu-mi amintesc

| NUAMR a răspuns:

Eu in parc cu rolele si cu vara mea.
Cad, ma lovesc si sangerez incontinuu.
Ea:,, Sangerezi? Te doare?''
Eu:,, Nu, ma spalam cu sos de rosii in timp ce asfaltul ma imbratiseaza!''
Ea:,, Ok atunci hai sa mergem!''