| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Care a fost cel mai amuzant vis al vostru? fundoi

Răspuns Câştigător
| SteffAnnya a răspuns:

Am visat ca eram la scoala si apare profa de biologie in lenjerie intima... x_X laughing si domnul director intra cu un tractor in clasa purtand bikini rolling on the floor

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

I had a wet dream... featuring Lady Gaga and Nicki Minaj...

| AikkoxD a răspuns:

Am visat că eram prezentă la ora de mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am visat o sobă de teracotă personificată care ţinea în mână o mistrie. Avea joben şi mănuşi albe. Eu eram pe o trotinetă. Imediat ce am trecut pe lângă ea, a venit după mine şi m-a alergat până în cimitir. Ciudat e că nu avea picioare. Nu a fost deloc amuzant, având în vedere că aveam vreo 10 ani şi m-am cam speriat...

*true story*

| iKeel a răspuns:

Că ţi-am răspuns ţie la întrebare.

.__.

| MonsieurMoustache a răspuns:

Lipeam timbre pentru extraterestri. *true story *

| Coolgirlexy a răspuns:

Am visat ca il sarut pe Peeta Melark din Hunger Games... Ciudat, nu?!

| AlexSuperman a răspuns:

Am visat ca eram pe Titanic si era acolo si prietena mea cea mai buna.Ne-am intalnit cu tot felul de oameni apoi am dat de un rus.Ne intreaba de unde eram noi ii spunem ca din Romania, el ne intinde mana si ne spune:
-Puti a peste laughing)
Apoi a venit un criminal cu o mana de fier si un calorifer in loc de picior se o drujba.Am fugit si am cazut pe iceberg si-asa am salvat Titanicul. Apoi a venit un urs rosu neon ce a vrut sa ne manance dar la mncat o balena verde apoi aceea balena ne-a mancat si pe noi.
Dupa m-am trezit tipand pentru ca lasasem filmul „Vineri 13" deschis.
*true story *