| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai amuzant vis al vostru, cand dormeati?

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nu stiu daca e amuzant, mai degraba ciudat. laughing

Am visat ca eram intr-o excursie cu toata scoala si pana la statia de Carrefour a coborat 3/4 din autobuz.Am ramas doar eu cu niste prietene si mama[straight facelaughing].La un moment dat ajungem intr-o padure, dar a trebuit sa ne intoarcem ca sora la o prietena isi uitase pisica in cos la Carrfour.Ne-am intors, am luat pisica si am mers inapoi in padure.Am urcat pe un deal si era un stalp ciudat si langa el erau plantati bani si am reusit sa culeg 4 bancnote de 1 milion ca apoi am auzit niste porci mistreti si ne-am speriat.Cand ne-am uitat de fapt nu erau porci mistreti si oameni imbracati ca si Flinstonii si cu bate in mana care urlau si se urcau pe deal isi dadeau drumu cu viteza si alergau in juru dealului vreo 2 ture, apoi de la capat. laughing
Nu-mi mai amintesc mai incolo.Doar ca m-am trezit speriata.

| Cristinna_8657 a răspuns:

Pai aveam vreo 5 ani si de atunci pana acum nu mi-a iesit di cap:
era seara si eram cu tata la tara.in casa nu sea fla nimic erau decat 4 pereti simpli si negri nici acoperisul nu ai era...
eram speriata si eu si tata si la u moment dat luna sa facut din ce in ce mai mare si parca venea spre noi, apoi i-a aparut gura si ochi si a inceput sa ne ameninte sa plecam ca daca nu ne va manca, apoi s-a facut dimineata(in vis) si eram la gradinita si facusem udesen dintr-o noapte si am facut si luna si cand sa il dau educatoarei luna din desen a vorbit cu mine si zicea,, de ce nu ai fost cuminte aseara,,

nu stiu mi-e mi se pare amizant.in fine, un vis de copil de 5 ani deci nuprea e amuzant