| RobYnReloaded a întrebat:

Care a fost cel mai fericit moment din viata ta? T/A

Răspuns Câştigător
| Cireașăăăă a răspuns:

Cand am invatat sa fac la olita.ah ce momente frumoase.

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cand am reusit pentru prima data sa ma leg la siret.

| Ţepeşu a răspuns:

Prima oara cand am facut tema de la fizica de unul singur...
Astea momente fericite gen "CONSTIPARE IS OVER"

| RobYnReloaded explică:

Nein,eu pun numai nume englezesti, de preferat cu "Cassidey" sau "RobYn" happy
Banuiesc ca tu esti don'soara in limba dupa Apache waiting aka "smartgirl"
Cosmarul vietii mele!
Si culmea ca nu te-am observat.
Faza e ca in fantezia unei iluzii pierdute sub lacrimile cerului senin, te-am injurat de mi s-au aprins calcaiele...si da.da sad am fost suspendata!
Oricum, am spus ceea ce aveau pe suflet toti utilizatorii TPU big grin

Have a good seara!

Mda...greselile le-am facut intentionat happy
Sau am pocit limbile.
Sau le-am amestecat!

Asa ca daca comentezi sa fie ceva "intelijent"...mai "intelijent" ca username-ul tau tongue

| NothingToEat a răspuns (pentru RobYnReloaded):

Eu am comentat la raspunsul lui stupidgirl sau cum o cheama dar cred ca i s-a suspendat contul sau a sters raspunsul

| NothingToEat a răspuns:

Du-te fetito si fa se.x cu imaginea de profil a lui apache si lasane dracu in pace

| RobYnReloaded explică (pentru NothingToEat):

Eu?!
raised eyebrows
Te bate stresu' de la examene!

| paranteză a răspuns:

*moment adevarat*
Cand eram micuta...si faceam la olita, a plecat mama 3 minute in alta camera, eu am facut cacuta si am rasturnat prin toata casa. iar mama m-a dat cu nasu prin caca`!

| guliaucigasa a răspuns:

Cand am mancat o shaorma facuta cu carne stricata.

| Ţepeşu a răspuns (pentru guliaucigasa):

Si ce sentiment ti-a trezit? Ti-a venit gaura dintre buce (intentionat) la gura?!

| guliaucigasa a răspuns (pentru Ţepeşu):

E un sentiment pe care nu-l pot descrie in cuvinte

| Ţepeşu a răspuns (pentru guliaucigasa):

Poti in propozitii macar? Sau fraze?

| guliaucigasa a răspuns (pentru Ţepeşu):

Try for yourself

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'cel mai fericit moment din viata mea impreuna cu prietenii"
Era iarna, seara, toti copii de pe strada mea, si inca vreo cinci de prin alte regiuni ale "cimitirului" nostru in care ne odihnim oasele, am iesit la drum, ningea atit de frumos, toti ne mozoleam (de fapt eram cate doua persoane la una, "victima" era neajutorata, biata de ea, avea zapada si in chiloti, adica toti am fost in starea aia.) Ne dadeam cu sania, zburam ca zmeii, pina cand (eu) am fost lipita una cu copacul (sa nu uit sa precizez ca acel copac era unul batran si il cuprind doi copii), m-a durut capul vreo trei zile, dar a fost cel mai fericit moment petrecut alaturi de prietenii mei :X
Nu oare cum pot sa uit astfel de momente?
Am fost un pic cam sentimentala (mi-au dat lacrimile), de fapt asa sunt tot timpul cand imi aduc aminte de astfel de momente.

| Cheryl a răspuns:

Când am cunoscut-o pe Cenuşareasa!