cami
| cami a întrebat:

Care-a fost cel mai mare peste pe care l-ati pescuit? Semana cumva cu asta? :))
http://www.aventurilapescuit.ro/foto_2068/crapul.html

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am prins unul pe Plevnei in Bucuresti. Dupa ce ca am dat si bani, n-am pescuit nicio fata buna. Si de bani stors, si cu stomacul lasat in dureri. In loc sa pescuiesc eu, m-a pescuit el pe mine.

cami
| cami explică:

@lucyano73 m-ai uimit rau...rau de tot laughing

| hândel a răspuns:

Eu am pescuit calamari in Italia, s'apoi i-am gatit si i-am papat. yummy. big grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

La crap 12 kg/bucata acum cativa ani si nu doar unul iar la salau 7 kg/bucata in primavara asta.

| JackieSue a răspuns:

Am fost de zci de ori cu tata la pescuit... n-am prins nici macar unul.Nu am stofa de pescarlaughing.

| remus a răspuns:

Frumos exemplar, sincer nu am reusit inca asemenea record, fir intins! cum ai reusit?

| lifeForJesus a răspuns:

Ma bucur... tongue

| lifeForJesus a răspuns:

Cu calm si multa, multa rabdare... whew!

| eu_4161 a răspuns:

Nu seamana... Cel mai mare peste pe care l-am pescuit avea vreo 25 de cm.

| IqStorm a răspuns:

Mai marewinking

| gherghe_9739 a răspuns:

O balena precum Teo.

| vasy_7756 a răspuns:

Avea 3 kl