| Geanin a întrebat:

Care a fost pentru voi cea mai traumatizanta scena din desene animate? +argument

P.S.: Stiu, intrebare stupida...

12 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

pfai, era mai demult pe animax sau cum s-o scrie un anime Fata Iadului
mi-a stricat copilaria

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Hm... Era la grădiniță, si pe Minimax era un desen cu Yakari (parca așa il chema). Si într-un episod, Yakari s-a luptat cu un urs cu ochii rosii. La vârstă pe care o aveam atunci, ursul ala pentru mine arata super înfricoșător. Așa ca am mutat si nu m-am uitat pana la sfârșit. O săptămână de atunci, am fost trista si speriata. Ma tot întreba bunica-mea ce-i cu mine si intr-o zi i-am zis "A mâncat ursu' pe Yakari" rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru xXsweetgirl99Xx):

Yakari era indianul ala mic cu calul ala negru parca, sau alb. thinking

| xXsweetgirl99Xx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ala, da! Ce vremuri blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desene animate? Nu ma uit, si nu-mi amintesc scene traumatizante, dar din anime-uri da. M-am speriat când am văzut ca Sebastian era "mort", înconjurat de sânge. "Kuroshitsuji"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand FBI-ul l-au ucis pe Twelve. sad am rămas socata. Nici nu mai respiram. Si când Nine a început sa tipe am început sa plâng. Si dupa a murit si Nine. crying

| Geanin explică (pentru anonim_4396):

Pune-mi secventa pe youtube ca nu ma uit la hanime!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Ok. Stai putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Geanin):

Http://m.youtube.com/watch?v=mtTKNmlM-W4
Uite aici. :((

| Happyjump a răspuns:

Cand am vazut ca Ariel are o fiica, am inceput sa-mi imaginez.

| vodami92 a răspuns:

Pfoai cine poate uita la fetitele powerpuff! cand ieseau monstrii aia de sub pat! bau bau se numea! asa-i ca atunci cand erai mic aveai acea senzatie ca ti se intampla si tie! da pe bune! mai era si ala cu abracadavru! magicianul ala adica! aveau si pe ala cu clovnul! care i se schimbase culoarea! devenise alb-negru! mai era unul cu clovnul! dar ala era la dexter! cand l-a muscat pe dexter de brat! si s-a transformat in clovn! au fost multe!

| alii98 a răspuns:

L-a laboratorul lui dexter este un episod cu maimuta lui dexter este un agent spatial sau cum vrei sa ii zici, era o femeie si i se vedeau varfurile de la tate