| TheShade a întrebat:

Care a fost primul: mustarul sau maioneza?laughing

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Şunca pentru care au fost făcute

| Bogdanux a răspuns:

Mama lor.

| PotcaPădurii a răspuns:

Borcanul

| MyObsession a răspuns:

Ketchupul.

| RockaruL a răspuns:

Eu.

| Narcis2007 a răspuns:

Maioneza

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Imi amintesc cand am mancat prima oara m...
Ia stai un pic!
Primul la mine a fost Ketchup-ul!

| NothingToEat a răspuns:

Mustarul

| CrazyKitty a răspuns:

MAIONEZA COBINATA CU MUSTAR. (majuscule, probleme nene?)

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic fail AND stupidity...maioneza are si mustar in ea(cel putin din cate stiu eu).
*vede categoria*
*nu gaseste raspunsuri originale*
*f**ks off*