| smek3r a întrebat:

Care ar putea fi cel mai ciudat loc unde sa ascultati muzică?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In spatiu

| Violleta2022 a răspuns:

La inmormantarea cuiva ar fi cel mai ciudat loc sa asculti muzica.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu te lua după Violeta.La înmormântare dai bani grei pentru muzică, dacă nu ar fi muzică parcă nu ar fi înmormântare.
Nicăieri nu cred că e ciudat să asculți muzică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La spital, zic eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cimitir. Next level. laughing

| Drake21 a răspuns:

In moschee

| ILoveBlackCats a răspuns:

Pe budă---
Nu stiu, cred ca in timpul unui război care se petrece chiar in acel moment in tara ta

| ArchangelElohim a răspuns:

Poti sa asculti muzica unde vrei, da e penibil sa asculti muzica in biserica sau acolo unde alti oameni asculta sau sunt concentrati la ceva, ca de exemplu intr-o biblioteca, dar daca ai casti, e ok.