| ღm0tzataaღ a întrebat:

Care au fost cele mai nebune ideei ale voastre?laughinglaughing

fundita pentru cea mai trasnitahappybig grin

Răspuns Câştigător
| LiaGore a răspuns:

Cand eram mai mica(ieri) vroiam sa ma dau cu sania pe scari:]]:]]xD

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sa imi vopsesc peretii negri love struck love struck love struck

| Anileda a răspuns:

Cand eram mai mica, eu cu 2 prietene ne-am hotarat sa devenim spioanelaughing si cum sa facem noi sa devenim spioane, ne-am facut costume din perdele din toate prostiile si ne trebuia bineinteles si ustensile, pentru pudriera am luat bineinteles pudra mamei, rujuri, creioane, ochelari... cu ''lasere'', si ne urcam in toti copacii si ziceam ca suntem spioane si trebuie sa prindem raufacatorii, aveam chiar masini invizibilelaughing, iar noi le pacaleam pe fetitele de 7 ani ca trebuie sa plecam in misiunea.
Spioanelelaughing

| music4ever a răspuns:

Cand au venit colegele la mine si-o neam jucat cu apa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hah...azi sa chiulesc la chimie in prima saptamana de liceu laughing.

Cea mai trasnita a fost sa il uramarim -eu si my BF pe verisorul ei. Am plecat prin tot orasul desculte.(tocmai iesisem din piscina.Am luat repede niste hanorace si am fugit laughing. deh. crazy girls laughingeram printr-a cincea.multa minte mai aveam laughingFunda?

PS: Il uramream pe bietul baiat ca sa vedem daca are vreo iubita laughing. Dar nu avea nicuna. Macar ne-am distrat laughing