| joy a întrebat:

Care din voi mergeti la concertul cu Madonna? Ce parere aveti despre ea? Va place? De ce da sau de ce nu?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Nu merg. Pe Madonna o plac ca imagine, imi place faptul ca a trecut de la niste firme proaste in tinerete la o cariera muzicala cunoscuta in toata lumea si imi place ca se muleaza foarte bine pe curente noi, se adapteaza rapid. E ca un cameleon, asa o vad. Nu imi place muzica ei, insa. Nu pentru ca nu ar avea voce, dar nu imi spune nimic. O singura melodie mi-a placut din tot ce a scos, Frozen.

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am fost anul trecut in Valencia. Madona este una dintre putinele cantarete care stie sa faca publicul sa vibreze. da, imi place din totdeauna, este noncomformista si intotdeauna uimeste cu aparitiile ei in public.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place de Madona dar la concertele ei nu m-am dus niciodata.happy

| andi a răspuns:

Nu merg, stau in pat

| anonim a răspuns:

@lolita-lolita, tu crezi ca numai madona te poate face sa ''vibrezi''? nu m-ai cunoscut pe mine, inseamna.rolling on the floor

| borsec a răspuns:

Din pacate nu merg la concertul ei, dar Madonna imi place la nebunie, o admir pentru ceea ce a facut si face in continuare.
A stiut tot timpul sa se reinventeze, si sa fie tot timpul in centru atentiei din punct de vedere muzical.

| hashe86 a răspuns:

Din pacate nu voi putea merge la concert insa imi place madonna, nu sunt fan infocat insa o admir pentru tot ce a facut de a lungul timpului. a reusit de a lungul timpului sa se plieze pe cerintzele vremurilor respective, sa surprinda si sa apara mereu cu ceva nou.
acum arata si se misca atat de bine. stie sa faca show.
distracit faina celor care vor merge! e clar ca va fiwinking

| mircea a răspuns:

Eu nu merg la concert, dar imi place de Madona pentru ca are toate calitatile unei femei de succes.

| simpluEu. a răspuns:

Eu am fost la concertul ei aici in Roma anul trecut... a fost extraordinat de misto... daca imi place? pot sa zic ca sunt in stare sa imi iau concediu ca sa vin in tara la concertul eibig grinbig grinbig grin.

| Little Kid a răspuns:

Nu merg...nu imi place la ea pentru ca se comporta la 50 ani de darca ar avea 30...cat despre iubitul ei cu 25 ani mai tanar...nu am ce sa zic...{e uratlaughing}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este singura solista pe care o stiu de mic si pana azi care a rezistat in muzica si mai arata si super la varsta ei de 52ani cred, cum spun si ceilalti imi place ca stie cum sa intre pe piata cu fiecare melodie noua, am vazut ce spectacol face cu teme si fel si fel de persoane oricum va face toti banii caci face spectacol de klitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt singura careia nu ii place madonna...nu imi place si nici nu mi-as dori sa merg la vreun concert de al ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penrtu mine e o curva perfecta. care l-ar cauta pe dumnezeu in chiloti si nonconformist. Nu stiu ce fel de tarate are in cap! Sincer la varsta asta ma dezgusta ::crying((uaxxxx!