| stephie21 a întrebat:

Mergeti la concertul Madonna? O apreciati sau nu pe aceasta diva, care la 51 de ani arata ca la 30? Arata superb, eu o apreciez foarte mult!

Răspuns Câştigător
| inna a răspuns:

Imi place foarte mult Madonna si arata foarte bine la 51 de ani.Nu, din pacate nu merg la concert.

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

O apreciez mult pe Madonna, insa pot sa iti zic ca nu e chiar asa cum pare, adica in realitate nu arata ca la 30 de ani... Uite`te si u la pozele astea...
http://images.google.ro/......tp?/imgres

| Silvia a răspuns:

Eu nu prea cred ca sunt trucatelaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Madona are o voce minunata happyDar nu cred ca voi merge la concert straight face
Cam urate pozewinking

nony
| nony a răspuns:

Http://www.funiacs.com/poze-haioase/19382/Madonna+nemachiata

Tot ca la 30 aratá? /:)

| SweetCandy a răspuns:

Nu merg si nu imi place...
nu imi place pentru ca exagereaza din toate punctele de vedre si ii plc sa atraga atentia asupr a ei, precum o fetita care abia a avut contact cu publicul... e parerrea mea... dac vrei sa o accepti...big grin

| Gabry a răspuns:

Imi place cum canta, dar nu cum arata!
Nu merg la concertcrying

| AvalohAlyn a răspuns:

Imi place cum canta dar are cam multe pretentii.Ati vazut ce a cerut? Isi aduce mobila de acasa, nu vrea mancare traditionala romaneasca, are bucatar propriu, 1700 de prosoape...2000 de linii telefonice...se crede cel mai important om de pe pamant? In rest canta bine.

| maryana5 a răspuns:

Ai avut habar ca ea a ajuns celebra prin prostitutie?
la batranete s-a "cumintit" si ea. daca adopta copii nu inseamna ca e sfanta maria.
Totusi are un corp foarte frumos si ma mira cum poate sa se miste asa pe scenawinking mult respect pentru. astawinking
p. s: nu ma duc la concert, cand voi avea bani sa-i arunc...cu sigurantawinking
xoxo, mary peace sign

| YepIsSuspended a răspuns:

Sunt cu tine soro'winking

| adyth a răspuns:

Ai vazut'o si fara machiaj si alte prostii pe ea? arata groaznic happy

are voce, intr'adevar...si faptul ca a rezistat atat de mult isi merita statutul
dar mie personal nu'mi place.

| stephie21 explică:

Fiecare cu gusturile sale! Pozele sunt trucate, nu? Sunt niste caricaturi!

| stephie21 explică:

Urate poze! Nu le vazusem! Oare chiar asa arata Madonna? Sunt trucate......sau nu?

| stephie21 explică:

Se pare ca nu era la moda epilatul! Urat, nu?

| Raul a răspuns:

Sfanta mai ce fel arata in poza nud din 1979:http://www.apropo.ro/......ze-3766485

| Raul a răspuns:

Sfanta maica ce fel arata in poza nud din 1979:http://www.apropo.ro/......ze-3766485

| Raul a răspuns:

Sfanta maica ce fel arata in poza nud din 1979:http://www.apropo.ro/......85...blech

| Raul a răspuns:

A si NU, nu merg

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Nu, nu merg. DIVA?! Care 30 de ani? Arata de parca ar fi moartea in vacanta. Nu imi place de ea. Scuzehappy

| zu a răspuns:

Da merg la concert..arata bine pentru varsta ei dar nu chiar ca la 30 de ani.

| Luiza_4305 a răspuns:

Doar faptul ca si-a facut reclama pretutindeni, nu ma determina sa spun ca o apreciez; ce sa apreciez la ea? eventual vocea...atat.Faptul ca recurge la chirurgia plastica, la photoshop, la camuflarea adevaratei sale imagini nu-i argument care sa ma determine sa spun wow.
Faptul ca in videoclipuri si in unele piese manifesta o atitudine vulgara, nu o pot vedea drept un exemplu; toate acestea tin de marketing, totul pentru.bani,superficialitate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am disponibile 3 camere intr-un apartament cu 4 camere pentru cei interesati de cazare la concertul Madonnei. Apartamentul este ingrijit, gresie, faianta, termopane, 2 bai, decomandat, 2 balcoane. Pret 60 ron/camera.
Tel: 0761500358

| pysicutza a răspuns:

Eu nu merg dar o apreciez