| IrenneDrt a întrebat:

Care e cel mai nebunesc lucru pe care l'ai facut? [DAU FUNDA pentru cel mai interesant si pentru cele mai multe intamplari]

Răspuns Câştigător
| perro12 a răspuns:

Poi imi aduc aminte pe cls a 8 a (eram nebuni se termina scoala etc)colegii mei foloseau drept proiectil cutiutele acelea mici cu lapte pe care le primeau cei mici.Eu am vazut era funny mai ales ca nimeni nu scapa fara lapte pe el sau ce-l putin stropit, nici masinile laughing. Deci m-am gandit ce naiba daca arunc si eu o cutie, macar sa vad daca am tinta si ma pregatesc sa arunc dupa un baiat ce statea langa poarta de la scoala.Ma pregatesc ochesc si arunc, eu ma intorc spre "public" si le zic, na ma vedeti cum se arunca. Dintr-o data ii vad pe colegi ca incep sa rada si pleca din clasa.Ma uit pe geam si cu stupoare am constatat ca tinta aleasa nu a fost nimerita, dar m-am ales cu un trofeu mai mare profesorul de engleza laughing era plin de lapte pe spate. El vine in clasa si intreaba cine a fost, eu ma uit prin clasa si eram singur...pai eu am aruncat.Atunci mi-am vazut toata viata trecat prin fata ochilor, dar profu se uita la mine si spune... ia cheile astea si mergi adu un tricou rpd.Deci am luat cheile si in 9 minute am parcurs 6 km dus-intors.laughing

din fericire imi era vecin si ma iertat, nu am sa uit aceasta intamplare nici odata laughing.

HF

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Au fost prea multe pentru a-mi amintii. Daca stau sa ma gandesc bine, tind sa cred ca am facut numai nebunii. Imi amintesc ca eram in clasa a 12-a, iar spre final am luat catedra si am pus-o in loc la banca, iar banca am mutat-o in locul catedrei. Cand a intrat doamna diriginta, a ramas fara replica si eu, intr-un final, cu nota 8 la purtare si o reputatie patata.

| BackAgainToTPU a răspuns:

Azi am dansat cu sticla de suc in chiloti, pe balcon cu telefon, cu mp3 si un adidas bagat pe mana laughing
Faza a fost la misto, pentru o vecina de viza-vis laughing

| Pusky3 a răspuns:

Eram la Voina.Si pe acolo e multaaaaa apalaughing. Ce m am gandit eu cu un prieten? Sa trecem apa imbracati dar desculti.Eu am uitat sa mi las poseta pe mal.De ajuns am ajuns cu bine dar la intoarcere ne a luat valu la propriulaughingam cazut pe niste pitre si telefoanele saracele innotaulaughingProblema cea mare a fost cand m a vazut diriginta uda din cap pana in picioare peste prietenul meu la fel de udlaughing

| ionik_1763 a răspuns:

Cel mai nebunesc...hmmm rolling on the floor
Gata mi-am amintit
Eram in clasa a 4a si eram la bunici si ei nu ma lasau sa fac baie si pana la urma m-am hotarat sa fac... m-am dezbracat (sa nu ma ud) si am facut baie...Si acum mai rad de mine si am 24 de ani!

| kymy a răspuns:

Pai imi amintesc ca in clasa a5a neam jucat lapte gros si malaios.Profa nu venise si am inceput.am sarit. Dpa un timp vine directoru si ma vede pe mine si ink 2 fete ca stateam sa sara baietii peste noi. Dupa ne zice ce faceti fetelor stayi capre? cums e poate asa ceva? si atunci am avut mare noroc ca nea iertat. Da era suparat fokkk

sau

eram in fata blocui si radeam cu fetele si a venit un domn si a tipat la noi ca nu stiu ce radeti mai inceet.Si noi ca sa ne razbunam am zgariat masina omului acela cu piatra.SI CINE CREDETI K ERA OMUL ALA? Un politist.hopa...si el si-a dat seama. ca noi am facut cica avea camere de supravegere.Pana la urma si omu aasta nea iertat

sau am spart un geam dupa ce am zgariat masina am arunkat cu pietre in el si poc a cazut. dupa aia vine omul care detinea locul acele. ups si neam prefacut ca ne jucam si am alergat una dupa alta.omul ala l-a sunat pe frateku. dar pana la urma am iesit basma curata. ei stiu ca n-am spart noi absolut nimic.