| OanaG a întrebat:

Care a fost cel mai nebunesc lucru pe care l-ati facut?![Daca ati facut ]:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate economiile si toate sperantele eu si sotul meu le-am pus in propria afacere. Nimeni din familie sau prieteni nu ne-au sprijinit! Rezultatul? Am realizat in cine sa avem incredere, am devenit oameni responsabili, si timpul petrecut ca liberi intreprinzatori ne-a dovedit ca bunastarea si viitorul este in mainile noastre si nu in cele ale unuia( angajator) care ne evalueaza doar in functie de profit, legi financiare, varsta, etc...

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna.Striptease.[NU iubitului]. Deci, este nebunesc.

pa, pa.

| Romancutza a răspuns:

Intr-o zi cand se faceau poze cu clasa la scoala, m-am suit pe acoperis cu 3 prieteni, iar cand trebuia sa se faca poza, am aruncat apa peste ei.Nici acum nu stiu cine au fost cei 4 "inamici". Dar tu?

| EduardGa a răspuns:

Am fumat iarba. A fost ceva nebunesc, insa fara vointa. Eram intr-un club. I-am cerut unui amic o tigara si mi-a spus: Cauta in geanta! Ma apuc eu de cotrobait, si am observat ca are mai multe pachete de tigari, insa cum era intuneric, am luat unul, pur si simplu... Am luat o tigare si am inceput sa fumez. Am observat eu ca e mai denivelata, insa nu am bagat de seama. M-a ametit foarte tare, ce-i drept. Cand am plecat, ma intreaba: Din ce pachet ai luat? Cand i-am zis, l-a bufnit rasul.
Oh.

| pwp a răspuns:

Nu cred ca am facut lucruri nebunesti! acum mi-e somn si nu ma pot gandi! daca imi amintesc o sa iti spun!