| User a întrebat:

Care e diferenta dintre un chilot din secolul IX si unul din secolul XXI?

30 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Secolul IX-chiloti metal.
secolul XXI-chiloti "metal" pretios.

pa, pa.

| anad a răspuns:

Atunci se foloseau metri de material pentru confectionarea lui (era de fapt pantalonas), acum se foloseste doar un snur!

| cretzufinish a răspuns:

Pe atunci se purtau gen pantaloni scurti sau nimic, acum modelele incep de la nimic si se incheie cu snururi si dantelute laughing

| maryana5 a răspuns:

In astia de acum te cam chinui sa intri in eihee hee

| madia a răspuns:

Vechimea?

| User explică:

@Leonna. aproape, foarte aproapelaughing
Atunci, trebuia sa deschizi snuru' sa vezi c*ru. Acum deschizi c*ru sa vezi snuru' laughing

| Marynna a răspuns:

In sec IX cautai prin atze fundu` iar in sec XXI cauti ata din fundlaughing

| paramore a răspuns:

Din ce in ce mai putin material... dintr-o pereche de chiloti de pe timpuri acum faci un baxlaughingplus 2-3 sutiene marimea 2

| pengu a răspuns:

Vreo 2 m de material tongue

| cerculetezburatoare a răspuns:

Pai un chilot din secolul IX era facut din frunze si blana de animale? laughing
Imagineaza-ti ca nu erau magazine ca acum, deci cred ca nici targuri nu erau, ba mai mult dadeai la schib ca sa primesti ceva: bastonul bunicului in schimbul chilotilor rolling on the floor

| Libelle a răspuns:

Nuritza crezi ca in secolul IX nu exista in, bumbac si celelalte?

diferenta e ca cei din secolul IX erau mai greu de dat jos...

| Азбука a răspuns:

- In sec IX [daca existau chiloti atunci], chilotii intrau in cizme. In sec XXI, intra in fund.
- In sec IX, desfaceai snurul ca sa vezi fundul. In sec XXI, desfaci fundul, ca sa vezi snurul.
- Intr-o pereche de chiloti din sec IX, incapeau lejer muuulte pasarele. In chilotii secolului XXI, abia de mai incape o pasarica.

| Rukhsandra a răspuns:

In secolul IX puneau mai mult material laughing)

| Horyka a răspuns:

Cred ca lungimea in IX erau chiloti cu glugalaughing)))) si acu sunt cat mai micilaughingbig grin

| Zuzulina_9287 a răspuns:

In secolul XXI iti intra in cur iar in secolul IX in cizme
te rog fundita.,

| KeepCalm a răspuns:

Push uphappy

| g3orgiana16 a răspuns:

Sunt mai la modarolling on the floorhappywinking

| pauladrian a răspuns:

Barbatii erau mai puternici.

| Criss_3272 a răspuns:

In sec 19 trageai de chiloti ca sa vezi fundul, astazi tragi de fund ca sa vezi chilotii.

| Smarandica a răspuns:

Stiu eu!
Inainte ca sa vezi bucile trebuia sa tragi chilotzii iar acum ca sa vezi chilotzii trebuie sa tragi bucilerolling on the floor!

| Smarandica a răspuns:

Siii? fundita?phbbbbt

| Drinni a răspuns:

Diferenta e ca in secolul XIX erau fabricati numai din materiale naturale si pufaoselaughing. si erau ca pantalonii trei sferturihappy. acum sunt taate modelele din toate materialelehappyhee hee...rolling on the floor. fundita?

| Cosy a răspuns:

Un x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta este ca in sec 9 trebuia sa tragi de un snur sa vezi un cu r si in sec 21 trebuie sa tragi de un cur sa vezi un snur.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost

| Sapphire a răspuns:

Ne-am mai ingrasat. Purtam XXI acum. laughing

| zeeeeeex a răspuns:

Materialul, Modelul,hee hee Varsta... Brandul si se presupune ca ai mai multa "Sustinere" in cazul barbatilor cred big grin

| luckyluke a răspuns:

Oare in secolul IX ( 9 thinking )? existau chiloti?
Daca intrebai de secolul XIX...

| nuritza a răspuns:

Ca in secolul 9 erau facuti din lanahee hee

| Ladydy a răspuns:

Cred ca naveau chiloti laughing