| D3nis a întrebat:

Care e melodia voastra preferata care o fredonati cand faceti dus?

31 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Cine a zis ca ma spal?

| DaVà a răspuns:

Ma freaca la oooox33

| Trinitas a răspuns:

Desteapta-te, romane

| blueangel99 a răspuns:

Păi melodia : Bon Jovi - It's my life
Metallica - Unforgiven
Dar în acest caz: Ştefan Bănică - Veta, mi-ai stricat chiuveta

Dar ştii, eu nu cânt sub duş, că nu e de bine. Judecăm logic(glumim): cântatul instigă la dans, dansul sub duş te face să aluneci şi, Doamne fereşte, cazi şi faci buba-bum straight face
În plus, eu nu cânt prea des sub duş că eu atunci când cânt, trebuie neapărat să ţin ceva ca pe microfon, şi bag jetuleţele de apă în gură, că para de duş e cel mai la-ndemână microfon. straight face

| Holocaust a răspuns:

"U can't touch this!"+un dans de-ăla de fac ravagii.

| Downfall a răspuns:

Nyan nyan nyan...cred că ştii melodia
E preferata mea, o ador love struck

| Popcorncubranza a răspuns:

Ce imi vine sa cantthinking

| ClownFish a răspuns:

Delia-Dale...
*majusculele ma urasc... X__X*

| Kazimir a răspuns (pentru βėan):

Pe veci e mai mișto big grin

| βėan a răspuns (pentru Kazimir):

Da da' fredonez mai usor vulturi pe cer.
"Voi sunteti goi in craniu, ceata lu’ pitzigoi,
Ca daca dai intr-unu, mami mami,
Vine iarasi Afo ne ia bani ca jidanii,
Furnici Coapte sunt tiranii, 2012,
Cel mai nenorocit tsunami,
Am patru serii 44-n fundu tzevii,
Boli hibride ce-ti *** nervii,
Armada.e mediu septic!"

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Maximilian-sophie

| Dollicious a răspuns:

Sore-love is music

| delakpanlaa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2cXDgFwE13g

Iubesc dubstep-ul :x O ascult chiar in momentul acesta in care sriu raspunsul.

| roxanarooxy a răspuns:

Toate cele de sus combinate la un loc( nu cunosc nici o melodie de sus) si devine o melodie unica.bla bla bla muzica e najpa,apa-i prea fierbinte si ma arde-n cur,n-am sampon pe cap ma dau cu sapun,alunec si cad pe jos si imi rup o mana,creierul intra la apa si nu mai gandeste,mama zbiara de afara hai grabeste-te,haine curate nu am si ies dezbracata,mama se sperie si zbiara si fuge pe strada,eu ma duc si îi fur hainele, chiloti prea mari bluza e prea larga blugi sunt cam largi si mama-i prea slaba, vine in casa repede vine speriata si ma intreaba de ce nu ma tund odata. hahahhahaa acum am inventat-o funda?

| Inutza0102 a răspuns:

Hmmm pai corina-munky funky sau inna-endless

| R1pstar a răspuns:

Eu cant ce ma apuca ueori bag yahoooooooooo lalalalalalalalalalallal tratra lalalalalalalalaaa
inventez

| Miinniiee a răspuns:

Michel telo-ai se eu te pego.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am una preferata pe care o fredonez mereu, insa ultima a fost Bulletproof Heart de la My Chemical Romance, parca. Si nu fredonez prea des, doar cand sunt singura acasa, nu vreau sa ma auda ai mei, iar pe langa asta, nu am deloc voce laughing.

| Wladutz a răspuns:

Acum ma obsedez cu:
http://www.youtube.com/watch?v=vsjPWWtV8zA
Daca intelegi melodia e si mai faina...

| roxanarooxy a răspuns (pentru Wladutz):

Super faina melodia

| Elsiane a răspuns:

Voxis - I just wanna ( http://www.youtube.com/watch?v=2xLj7RnxHcY )

| Aesir a răspuns:

Pai eu nu stiu de ce, dar atunci cand fac dus imi vine sa fredonez melodia aia trololol (edward khil) =)

| FunnyMoment a răspuns:

You can leave your hat on:devil)))rolling on the floor

| Veronici a răspuns:

Thalia no me ensenastesmug

| robertyno97 a răspuns:

Hugh Laurie - Guess I'm A Fool http://www.youtube.com/......ttp?/watch
sau
Tyler Ward - Somewhere With You http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| robertyno97 a răspuns:

Tyler Ward - Somewhere With You http://www.youtube.com/......ttp?/watch
sau
Hugh Laurie - Guess I'm A Fool http://www.youtube.com/......ttp?/watch