| princessOfcaraibe a întrebat:

Care enumarul meu norocos?

Răspuns Câştigător
| Buteerflii a răspuns:

3?

18 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Şi ce te face să crezi că mă interesează? Nu te-ai săturat să postezi întrebări idioate?

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRa,
Tu ai zis, Trivia, nu idioate. Nu mă interesează de votul tău stupid, pentru că nu sunt depunctată din cauza lui.
Un sfat prietenesc : Multă minte şi maturitate!

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRa,
În ce fel îţi trăieşti tu viaţa? Punând întrebări idioate? Atunci ai un mod de viaţă trist şi plictisitor.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRA,
S-a vorbit despre inteligenţă? Ţi-am spus eu ţie că sunt inteligentă? Nu vezi că nu are logică ce spui? Ţi se pare că ne certăm?

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRA,
Era de aşteptat ca un copil ca tine să se exprime în felul ăsta, dar totuşi... tu nu ai trecut pe la şcoală? Că nu prea ştii să scrii.
Apropo, în momentul de faţă tastez, nu vorbesc. Deci nu este nevoie să închid gura.

pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

AndRA,
Dacă te-ai săturat de mine, de ce mai răspunzi? Dacă ai învăţat în Belgia nu înseamnă că nu trebuie să ştii să pui o cratimă acolo unde trebuie.

pa, pa.

| princessOfcaraibe explică:

VladestepeTPU nu suntemaceiasi persoanadak te intereseaza!

| princessOfcaraibe explică:

ÉrotiqueConseils nu nu m-am saturat pentru ca nu e idioata! suntem la trivia sa stii ca raspunsul tau care votez stupid, este idiot

| princessOfcaraibe explică:

ÉrotiqueConseils mai bine o lasi balta si ma lasi sa-mi traiesc viata din plin§

| princessOfcaraibe explică:

ÉrotiqueConseils daca tu erai mai inteligenta, nu mai continuai cearta... dar nuesti mai inteligenta§!

| princessOfcaraibe explică:

ÉrotiqueConseils,

ma doare undeva de parerea tah ok? maibine tio inchizi gura aia si nu o mai deschizi.

| princessOfcaraibe explică:

Draga, normal ca radeti de mine ca nu stiu sa scriu daca am facut abia 2 ani de scoala in Romania si 4 in Belgia! Draga ce sa caut eu in Romania? si mai termina ca deja ma enervezi! si poti sa tasetzi sau sa vorbesti: eu m-am saturat de tine! lasa-ma

| RoxAnana a răspuns:

5?

| davidutzu12 a răspuns:

| geoolina a răspuns:

8?

| VladestepeTPU a răspuns:

Băi frate adelina995 şi AndRA sunt acelaşi utilizator. Ce dracu'? Vreau ca TPU să vadă asta!

| Buteerflii a răspuns:

@VladestepeTPU nu-i adv.nici no cunosc. dar 3 este si nuamrul meo norocos.phbbbbt

| FaraNume_7993 a răspuns:

3, ca 3 e si nr meu norocoshappy