| Foca_4528 a întrebat:

Care este bancul pe care ati facut persoane sa rada cu lacrimi?

9 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

-Domnu' doctor, nimeni nu ma baga in seama, oare de ce?
- Urmatorul.
Un betiv tipa noaptea pe strada cu o cheie in mana:
- Unde e masina care era infipta in cheia asta...
Se apropie in gardian:
- Domnule, sunt ti beat sa deranjati linistea publica.
- Unde e masina care era infipta in cheia asta...
- Domnule, uitoti-va in ce hal santeti, aveti slitzul desfacut...
Se uita betivul la slitz:
- Unde e Maria...

| andi a răspuns:

Nu era un banc era o intamplare adevarata cu o fata din sulina si mama ei, care incercau de 2 zile sa caute un post tv si nu reuseau, iar cand am fost la ele sa incerc sa vad unde vine problema, am descoperit k a iesit banana din televizor iar ele erau mirate cum de am reparat asa de repede televizorul. nu stiau ca mai trebuie sa aiba si cablu. ele doar bagat tv-ul in priza si umblau la telecomanda. le-am spus la 2 persoane si au ras cu lacrimi!

| andi a răspuns:

Ladyy, spune o intamplare din viata ta, sa ne amuzam si noi!

| Bianca26bb a răspuns:

Eu nu prea fac lumea sa rada cu lacrimi... insa eu rad cu lacrimi la orice gluma (bine, sa fie si misto, amuzanta)...Si, cum spunea altcineva, nu e neapaat banc happy... intamplare etc. happy

| remus a răspuns:

Fapt real, eram in zona banatului de munte, de craciun la rude cu care am plecat la colindat prin sat, am ajuns la o familie care avea un baietel de 5 ani, dupa colinda am fost invitati in casa la un pahar de rachie, in timp ce noi serveam la masa vine si mos craciun, imbracat corespunzator cu colinda si daruri la copil, dupa ce a terminat, mama copilului, sotia gazdei il conduce pe mos craciun la plecare, noi ne vedeam de baut si discutii cu gazda, dupa un timp gazda ii spune copilului, du-te vezi de ce nu mai vine mama ta, copilul pleaca, noi nu eram atenti la ce i-a spus tatal, usa camerei se deschide brusc, copilul speriat, tata, tata... hai repede ca mos craciun o fu. ...gareste pe mama in aifor( gangul de la poarta)
ulterior am aflat ca mos craciun era postasul si amantul mamei copilului cu care a avut intelegere sa vina ca sa se poata intilni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sincer, unul porcos.
Nu se poate scrie aici.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam un coleg care avea un acvariu intr-o cutie de televizor vechi.credeam ca e pe discovery. i-am spus sa schimbe postul, ca mie imi plac pestii numai in tigaie. el zice ca nu poate ca nu-i merge telecomanda.am incercat-o eu.si am luat-o. ca radeam eu cu lacrimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau la altul, cand am sunat latra un caine mare si parea fioros.cand am intrat stateam atent si ma uitam in toate partile. zice '-hai intra ce stai si te uiti? pai ma uitam dupa caine.- hai zice ca e pe scaun in sofragerie.si era. un magnetofon cuplat la sonerie.cand sunai, pornea magul sa latre.

| ladyy a răspuns:

Eu am facut multor persoane sa rida cu lacrimi, dar nu am spus nici un banc, am spus intimplari din viata mea,... daca vrei sa amuzi pe cineva asa de tare incit sa ajunga la lacrimi, nu-i o idee rea, dar nu-i neaparat sai spui bancuri...succes