| Smileee a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare care vi s-a intamplat?

Funda la cea mai amuzanta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Am telefon fix si mai mereu ma suna foarte multi si e greseala, si m-am saturat sle spun ca nu au sunat unde trebuie si ei tot suna si incearca din nou. Odata a sunat un tip care dorea sa vb cu d-nul Popescu iar eu i-am spus ''da, sotul meu e in dormitor, va suna peste 5 minute'' tipul respectiv, acel popescu era un om importatnt si cel de la telefon a inteles ca eu sunt amanta si auuu sa vezi ce m-am distrat intr-o zi plus ca mie imi plac la nebunie farsele la telefon.

@ 80Cris acelasi lucru mi s-a intamplat si mie. E vorba de obisnuinta, de faptul ca la scoala te obisnuiesti sa spui ''buna ziua'' profesorilor si cand ii vezi noaptea e ceva mai gresu sa-ti dai seama ca tot ei sunt! A fost amuzant presuupun daca profa nu ti-a spus nimic!

| pitikaaa a răspuns:

Intr-o iarna m-a impins la scoala un baiat sa ma spele si am cazut peste baiatul de care imi placealaughing
Intr-o pauza m-a prins un baiat de fund si eu am tipat ca disperata si toata curtea s-a uitat la mine ca la felul 14laughing
M-a lovit odata un baiat si am vrut sa il lovesc inapoi si el s-a tras si din greseala i-am dat o palma zdravana celei mai bune prietenelaughing
Este un barbat mai ''dus cu capu'' la mine in cartier si odata am trecut cu prietenele mele pe strada pe langa el si dintr-o data mi-a zis ca ma iubeste si a zis ca pentru mine se arunca si in gard si s-a aruncat in gardlaughing Eu si prietenele nu mai puteam de ras si el tot striga din gard ca ma iubesterolling on the floorlaughing
M-am dat din greseala cu parfum de barbati cand am mers la o nuntalaughingrolling on the floor
Am aruncat cu sticla de nectar dupa un baiat in curtea scolii si sticla s-a spart si el s-a facut tot cu nectarrolling on the floorlaughing
Am dat cap in cap cu profesoara de romana cand vroiam sa ii ridic o hartie de pe joslaughing (ea s-a aplecat deodata cu ea)
si multe altelelaughinglaughing

| pitikaaa a răspuns:

Deodata cu mine scuzelaughing

| 80Cris a răspuns:

Era noapte, eram cu mama si ne duceam spre casa. Din partea opusa venea profesoara mea de muzica si eu... '' Buna ziua! ''

| IrinaAndreea a răspuns:

Eram cu o colega la facultate si am gresit sala de seminar. Cu toate ca nu am vazut nicio fata familara, am intrat, ne-am asezat chiar si in banca, cand am avut revelatia ca am incurcat salile, intrucat venisem cu grupa de la 8, si nu cu cea de la 10. I-am zis si colegei mele si am inceput amandoua sa radem tare de tot, de se holba toata lumea la noi pana ce am reusit sa iesim pe usa. laughing