| Criss3214 a întrebat:

Care este cel mai penibil lucru care vi s-a intamplat la scoala? Funda pentru cea mai penibila intamplare

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

I-am dat profesoarei mele de matematica cu bulgarele drept intre craci. laughing))

5 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Am luat un 10. A fost atat de hilar...

| unprietenaproape a răspuns:

Domnu de ramana m a pus s al pup pe baiatul care ma placea fiindca era ziua lui si mi a dat bomboane

Răspuns utilizator avertizat
| Glumet a răspuns:

I-am rupt tricoul unui coleg laughing

| EllyClau a răspuns:

Nu am patit ceva eu, sa fie penibillaughing dar a patit un baiatbig grin Eram in generala, si era zapada in curtea scolii iar baietii faceau placaje(la fete in general..normal.) Si a venit un baiat, mi-a facut placaj, si m-a darmat..mama..si cand m-am ridicat laughing i-am dat 3-4 picioare, 2 palme si l-am impins, dupa m-am pus pe el si l-am luat la palmerolling on the floor)