| Kynext a întrebat:

Care este consecinta razelor de soare asupra paralelismului picioarelor de rata?

8 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Vei avea 3 oua si 2 penisuri.Ar trebui sa fii mandru.

| NoChanceForUs a răspuns:

Umbra ei va avea doo picioare perfect paralele.Ha.

| NoChanceForUs a răspuns:

@ZoOzOLe: Felicitări.Ai depășit numărul maxim de prostii spuse într-o frază.Ca premiu primești un abonament la școală de 1 an la clasa a doua.

Răspuns utilizator avertizat
| Loveis4free a răspuns:

Le face sa se f*ta intre ele

| PiluLă a răspuns:

Le cresc păr si n-au epilatoare

greece12
| greece12 a răspuns:

Rate clown cu picioroange.
Da-le si-o trambita si tai bilete la circ.

| ZoOzOLe a răspuns:

Pai...daca inmultim volumul anteposterior al latimi modularului membrei inferioare cu radicalul chimic influentat de pozitia geografi, radacinile ratei si modului de hranire nu mai trebuie sa merem la Scoala suntem geni deja

Întrebări recente