| cornel a întrebat:

Care este diferenta dintre Lady Gaga si Anda Adam?hee hee

cel mai amuzant raspuns primeste funditahappy

31 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

@ vedete care mie nu-mi plac ascult muzica lor(mai putin pe cea a lui Lady Gaga, mai mult cea a lui Anda) dar ca femei nu imi place niciuna amandoua au dat dovada ca nu au pic de naturalele si sunt 2 femei''artificiale''

| AndutzaAndu a răspuns:

Lady Gaga face ca o gâscă şi Anda ca...

| Razvan a răspuns:

Niciodata copia nu va intrece originalul
Si de la mine fara numar se stiewinking

| marrr a răspuns:

Hmm nu e amuzant ce zic, doar ca originalitatea. Cu cata incapatanare o imita anda pe gagalaughing.

| BruneTTe a răspuns:

Lady Gaga e Lady Gaga iar Anda Adam o copiaza. si nu o face prea bine.

Toate vedetele din Ro [ si nu numai] cred ca daca isi pun o matura lunga blonda cu breton seamana cu LG si vor cuceri Universul. Nu imi place LG dar parca totusi... e prea copiata de toate fetitele lipsite de inspiratie. Si pentru ca parul nu era de ajuns acum au ajuns sa ii *fure* si stilul de morti [ ca altfel nu ii pot spune]... ce sa-i faci.

Nu mai e mult si o sa vedem si prin Ro videoclipuri cu diferite care tipa dupa Ioni, Vasili rolling on the floor)) ca na. la noi nu e cu Alejandro... noi nu suntem sofisticatirolling on the floor ar fi cevarolling on the floor

| madia a răspuns:

Original si copie xerox.
Ce face omul, face si ...Anda.

| Drums a răspuns:

Una latra

alta miaunalaughing

| IrxnIroxyI a răspuns:

Anda Adam nu este hermafrodita, are sanii mai mari, este mai atragatoare.
Lady Gaga este mai populara, are o voce mai buna, mult mai multi fani si este si mult mai ciudata.

| Georgiiiii a răspuns:

Una'i mai pitipoanca ca altabig grin
de fapt stii ce?
nu-i nici o diferenta:
amandoua nu stiu cum sa mai iasa in comunbig grin
si-ar pune si coarne numai ca sa iasa in evidentatongue

| cornel explică:

Gay?

| cornel explică:

La asta nu m-am gandithee hee

| cornel explică:

Crecahee hee

| cornel explică:

Lady gaga domnisoara?hee hee

| cornel explică:

Lolhee hee

| bfvhjcv a răspuns:

Una e bisexuala(lady gaga ) anda adam nu (cred) si anda adam traieste intr-o tara de mare rahat (Romania), lady gaga se zice ca a avut cucrolling on the floor problema e anda adam a copiato pe diva lady gaga care e mare originala cica si lady gaga are piese care st cunoscute in aproape 17 tari si sunt si pe primul loc e ma rog raspunsul nu e amuzant dar e adevarul :d

| beka a răspuns:

Nationalitatebig grin

| Clever a răspuns:

Lady este domnisoara iar Anda nu?

| DeXxa a răspuns:

Lady Gaga e mai bogata si la fel de urata ca Anda.happy

| Sua a răspuns:

Silicoanelehee hee

| scumpikxa a răspuns:

Pai, desi nu exista NICI O DIFERENTA totusi iti dai seama care e una si care e alta! hmm, Ciudat, nu?

| scumpikxa a răspuns:

Gaga este o curva pentru ca vrea sa fie si nu ii iese. Anda este o curva pentru ca o imita pe Lady Gaga si ii iese foarte bine (sa fie curva, nu sa imite)

| 2l3xandra a răspuns:

Anda adam e prietena cu vremea(victor slav)iar lady gaga nutongue

| inutsa a răspuns:

Pff simplu. adameasca inca nu a declarat ca e gay rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt blonde dar nu cataacelasi tip de muzica dar ele seamana destul de bine

Răspuns utilizator avertizat
| DUTCH a răspuns:

Una-i romanca si alta-i americanca.

| Altair22 a răspuns:

Amandoua imi amintesc de socra'miu thinking Au o guraaaaaa... si tate straight face

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Chestia intre astea doua este ca anda adam nu poate sa nu se ia dupa lady gaga parca iar fi mamica doua pitipoance copia(Anda Adam ) nu poate fi originalul ( Lady Gaga ) si inca ceva lady gaga inca nu sia pus silicoane dar nici anda adam doua maimute anda adam are doar vocea frumoasa lady gaga avea si un corp frumos si era si frumoasa dar in ultima vreme parca sa mai slutit!

| AmeliaIoana14 a răspuns:

Si inca ceva ele amandoua nu au voci urate dar nici videoclipuri de exemplu de la o vreme gaga a inceput sa isi faca videoclipurile vraiste cum ar fi alejandro sau telephone si chestia intre aste doua capre este ca una a recunoscut ca este homesexuala gay sau lesbiana dar una sa logodit cu un prezentator de vreme! TATE una mai ciudata ca alta! PLUS CA ADAMA NU SA DECLARAT INCA GAY, HOMO SAU LESBIANA

| masterblaster a răspuns:

Anda Adam are 2 gauri iar lady Gaga are 2 gauri si o concrescentza(sau cum se zice ca mai creste ceva in plus)ori un varf(sa fie mai usor de dat cu seamahappy