| vladutz00 a întrebat:

Care joaca Perfect World International? numele si serverul tongue

6 răspunsuri:
| 인스피릿 a răspuns:

Eu. De fapt jucam in dreamweaver. Am avut un cleric de 58 si un archer de 50. Numele nu le mai stiu.

| xSinner a răspuns:

Eu.Tot Dreamweaver.Numele SlayerPro si xSinner_

| Angelyque a răspuns:

Si eu big grin Server Archosaur nick _Roksy_

| Otsumy a răspuns:

EU! Server Momaganon. Am Blademaster de lvl 25 ( m.am apucat de curand...). happy

| ovimoldo a răspuns:

Eu joc dar cand vreau sa vorbes sau sa cut ceva pe net si sunt in joc nu mai pot intra dc oare cine me poate ajuta id med ovidiu_moldo_95 va rog ajutati-ma crying

| HeyYo a răspuns:

Eu joc pe Dreamweaver si am o Mistica de lv 46 si chiar acu imi fac o clerik