| KFC a întrebat:

Care sunt cele mai tari replici pe care le stiti? Intro cearta ce replici amuzante de te spargi de ras stiti. hai sa va vadbig grin

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Stiu replici tari, dar nu numai ca te spargi de ras, faci pe tine pur si simplu. Nu vreau sa le spun, sunt sigur ca, parintii tai te vor nespart si curat. Nu ma pot opune dorintei lor. Cea mai frumoasa replica intr-o cearta este intelepciunea.

5 răspunsuri:
| AnaBlackVampire a răspuns:

Pisica ta s-a spart de ras (avatarul tau) dc nu o intrebi pe ea? big grin

| Aℓida a răspuns:

Uita'te la Mondeniiwinking desi... daca esti bun, esti bun si'ti vin fara sa le copiezi de la altii sau de la Tv. cea mai buna replica este intelepciunea!

| StefanStyle94 a răspuns:

Replici pe care le folosesc eu:"Ia mai du-te'n p... calului!, Te piş in frezahappy, Hai sictir, Jet ma, Omu' pwlii esti ma', Baaa' fwtute..., Am fwtuto p mata cu lacrimi la p. da, plangea la *** mea ca la mormantu' lu Eminescu, Ba esti bagabont?!, Eu sunt tactu' ma!, Fwtuti grijania matii de prost!, Marş acasa, tu'ti pastele matii!, Hey, am auzit ca mama ta o suge pe bonuri de masahappy". Mai stiu o gramada, da' mai mult ca sigur o sa primesc numa' stupid-uri si critici pentru limbaju' meu din scara bloculuihappy

| scorpionG a răspuns:

laughing pai depinde de ce zice acea persoana cu care te certi!

Întrebări recente