| DarkMyth a întrebat:

vreau si eu niste replici de dat inapoi la o cearta sa fie cat mai amuzante da si sa ii dau maxim nu conteaza vulgare nevulgar da prefer vulgare stiti voi la scoala

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nici-o replica nu este mai dura decat ignoranta, daca te cobri la minte aprostului si-i dai apa la moara vei avea numai de suferit

| asdfghjkl33 a răspuns:

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura.
Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.
Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi.
Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.
Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca.
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm? Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Mai iubesti natura, chiar dupa ce ti-a facut?
Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urata?
Orice fata are dreptul sa fii urata, dar tu abuzezi de acest drept.