| mihaip1 a întrebat:

Care sunt cele trei state de care vorbeste Doofenshmirtz?laughing

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Romania / Moldova / Neverland!

| Deea_7266 a răspuns:

America de Nord(aia in care vreau eu sa ajung)America de Sud si cealalta America centralalaughingmania Phineas si Ferb loveste din nou!

| BlueStar12 a răspuns:

Am mai vazut o intrebare din asta :)) dar am gasit raspunsul
Cele Trei State se refera la zona metropolitana din jurul orasului Danville http://phineasandferb.wikia.com/wiki/Tri-State_Area =))
in realitate nu exista Cele Trei State, doar orasul Danville

| Akarisu a răspuns:

Doo fen si shmirtz

| asdfg a răspuns:

New jersey, new york si connecticut laughing