| anonimonlineforyou a întrebat:

Care sunt codurile de la Metin2Guabina?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vb lui chocolate cauta pe googlelaughing)laughing)...ca eu am joc 7 metinuri de unde sa mai tin minterolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este niciun cod daca te referi la cel de as schimba personajul din sura in ninja de exemplu ca si eulaughing am intrebat pe multi si majoritatea mi-au zis ca nu se rolling on the floorpoate e un singur cod pe care te face sa mergi mai incet adica ceva in genu de fixa e /set_w

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare cum fac rost de tarnacop pe metin2guabina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah jucati mt2 guabina ca e cel mai tare sv private

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Show, iubi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti praf toti ma...laughing))

| chocolate_2145 a răspuns:

Cauta-le pe googlelaughingca nu joc asa cevalaughing

| AdminMetin2 a răspuns:

Le stiu si eu pe unele, dar daca le vrei pe toate da add la: muntean_valy_alex si zi-mi ca esti de pe site-ul cu intrebari si ca vrei codurile de admin. Aaaa si aceste coduri nu sunt numai pe guabina sunt pe fiecare metin2.