| ZoOzOLe a întrebat:

Cat de nebune sunt unele! Ar trebuii eutanasiate...
http://www.blogvedete.com/......odyguarzi/

Răspuns Câştigător
| Ghindă a răspuns:

Nu-si expune si fl*cii? straight face

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...acum trebuie sa ma relaxez...
http://www.youtube.com/watch?v=pualZ66WgEY
ma simt mai bine...

| DaV a răspuns:

Doamne fereste...

| Gumã a răspuns:

Așa deci.bine bine. Când îmi tai f*ocii îi pun într-o cutie si mă duc la hollywood

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

@Ghindă
Gayberon n-are fl0*i.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

*moare*

*se aude greierul*

*învie*

*stropeşte cu apă sfinţită monitorul*

*pieri aghiuţă , prinde`m`ai de puuu...toare*

| DrunkShepp a răspuns:

WTF? ala era parul lui gayber ca eu am crezut ca era un sobolan mort, nu de alta dar de ar pazi doi bodyguarzi parul lui Gayber mai bine ar pazi sobolanu' mort.si alea de ce plangeau ca a murit sobolanu'? nu inteleg de ce ar plange niste tipe dupa ce au vazut o suvita din ''mirobolantul'' par a lui Gaystin Biberon.

| DrunkShepp a răspuns:

Nu cred ca are fl*0ci sau c0aE sau orice alt orga genital ala ar trebui inchis in vid.

| Cereala a răspuns:

...si credeam ca lumea e deja destul de proasta...

| ButelieCuPetrol a răspuns:

Niste telenoveliste infocate, care de fapt traiesc niste drame de'alea ieftine de pe Diznei cenal.In scurt timp o sa le vezi angajate la bordel...

| Nesquik_1900 a răspuns:

Omfg laughing
*majuscule*
*iarasi majuscule*
*robotel tampit unde vezi majuscule*

| MyruX_1125 a răspuns:

Doamneee...
ce sa faci...lume nebuna.
cica plang de fericire ca s-au pozat cu suvita lu' JB...laughing

| Dolores09 a răspuns:

Valeu... ce bocitoare, de parca o murit vedeta si i-a ramas doar parul' O_O