| Foxie2 a întrebat:

Cat de prost sa fi, sa dai poze cu arcul de triumf din franta, la un videoclip cu titlul "Minunata Romania?"

http://www.top1.ro/bombel/minunata-romania.html

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...ba pe bune ...sunteti prea prosti ma
...acum inteleg de ce a plecat noname

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Bravo,tocmai te-ai facut de **** pe T/A rolling on the floor

| SaintJimmy a răspuns:

Nu văd cine e mai prost dintre cineva care pune poze cu arcul de triumf de la București și cineva care nu știe că e un arc de triumf la București...

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Si Romania are asa ceva laughing!

| TwixulDrept a răspuns:

Ala e arcul de triumf din Romania... straight face nu e din franta

| totElodia a răspuns:

ZuZu, nu ma face sa te jignesc, dar acel "arc de triumf", e chiar din Romania.

| CrowUp a răspuns:

Eu credeam ca-i din Bucuresti.

| Cosmin3D a răspuns:

Romania tot Romanie ramane! Oricat de frumoasa ar fi ea!(Nu prea)

| Ionait a răspuns:

Si Romania are un arc de triumf, nu doar Franta.

| Razvan94 a răspuns:

OMFG ce persoana inculta esti. Habar n-ai ca in Bucuresti exista un arc de triumf, de aceea se mai numeste bucurestiul si "micul paris".