| GoGo23g a întrebat:

Cat face 1+1 in china?
Dece avem 2 ochi si nu 7?
Dece nu suntem extraterestri?

laughing

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

1 + 1 = 81

Avem 2 ochi pentru ca doar de atatia ochi avem nevoie fizic.

Asta ca sa ne antrenam mentalul. Daca aveam 100 de ochi eram niste retardati. Mental vorbind, ne putem dezvolta nenumarate perechi de ochi. Trebuie doar sa vrem.

Suntem extraterestri.

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

De ce tu scrii „de ce"legat?

| Vizitiul a răspuns:

Ai 3 ochi, dintre care, unul sigur e maro. Eu sunt unul din cei cu trei ochi caprui. Nu suntem extraterestri pentru ca suntem pamanteni. In China, unul plus altul fac un lucru maret cu lucruri minuscule.

| ady123 a răspuns:

1)1+1=9
2)Pentru ca nu suntem paianjeni
3)Nu stiu

| alesone18520 a răspuns:

1+1 in cina face 11
dumnezeu neo facut cu 2 sa fim frumosi
dumnezeu neo facut oameni cai planet a pamant
extraterestrisi pe marte omule
doamne doamne neo facut cei mai inteligenti pe noi oameni
din tot universu noi
inainte de am fi noi oameni caini si maimutele erau sefi universului
am venit noi si am pus stabanirbe pe pamant
putea doamne dumnezeu sate faca extraterestru da atuntia erai prost
te loveai de pereti spatiali si aveai 100 de oci peste tot
si erai verde
si mergeai in iadul care frige
intra pe http:? www.filme iad.ro mananc paparaie
am oua fripte
incearca saitu daaaaaaa funda terog!

| BoSsNr1 a răspuns:

In cina 1+1=11.....in china 1+1=2 rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor