| Parker a întrebat:

Cata prostie incape intr-o masina?

Răspuns Câştigător
| Wonderland a răspuns:

Sa zicem cinci politisti blonzi in ea si unul in porbagaj, adica indeajuns de multa incat sa iasa un superb foc de artificii cand ii dai foc, dupa principul "prosti
de bubuie"

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cam o treime din cata e in capul lui fratele meu :]

NOname
| NOname a răspuns:

Atata cat poti duce...cu unele exceptii.

| NoChanceForUs a răspuns:

Daca poti sa bagi 7 oameni prosti in masina atunci ai...100 de miliarde de neuroni prosti x 7= 700 miliarde de neuroni prosti...adica undeva la 200 de gr de prostie.Hai 350.

| NoChanceForUs a răspuns:

De fapt hai sa fie acolo un kilogram, sa ai si pentru mai tarziu...

| LastChance a răspuns:

Daca Salam incape intr-o masina, asta inseamna ca cea mai mare cantitate de prostie incape.

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Fara numar, fara numar, doar cu litere...

| Shift a răspuns:

Şasă cai frumoşi!

| αndï a răspuns:

S-o luam logic. cati manelisti intra in masina intai?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

2 maxim 6

| YepIsSuspended a răspuns:

Sa gandim logic...
Depinde cat de mare e masina. 0.o

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Depinde cati pasageri sunt

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Depinde de căte viteze are...

| Geeeo21 a răspuns:

Fara numar laughing

| crytical a răspuns:

Depinde daca vb de justin bieber ti.ar trebui vreun camion

| Parker explică:

Inafara de partea cu politistii, cel mai tare raspuns.Mai ares principiul "prosti de bubuie" laughing

| Claudelu_6992 a răspuns:

Depinde pe cine bagi...nu stiu fa calculele daca bagi vreo 5 ca Muflălaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pati cati politai incap intr-un logan? de obicei 3, sofer, jandarm si inca un Garcica in spate. deci 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o conduci numai tu... prea multa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa facem un calcul: 2 radical din beta caroten+ un politist+ 2 bolde cu par negru=101%...da eroare...destul de mult.