| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a întrebat:

Câte rase de extratereșrtii există?

47 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

3500 cu tot cu tine laughing

| KamaSutra a răspuns:

Cate vrei laughing

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru KamaSutra):

Clatite straight face

| KamaSutra a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Acum mi-e foame!crying

| AirănMeidăn a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Unde? Si eu vreau

| anonim_4396 a răspuns (pentru KamaSutra):

Heu, tu... Vad ca i-ai răspuns sobolanului care a pus întrebarea. Care era numele lui înainte sa si-l pună pe al meu. Te roooog, help...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pamanteni, Martieni, Jupiterieni, Venusieni, Mercurieni, Saturnieni, Neptunieni, Uranioni, Plutonieni (astia-s cei mai multi), Lunatici, Solarieni....Si mai sunt prin alte galaxii. Calea Lactee e cam full.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Daisukieni

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

De ce nu m-am gandit eu la asta... iti dai seama ce planeta frumoasa ar fi Daisukia.
Sleepylicieni, nah, Daisukieni suna mai bine.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai mulți ca tine?
*mami, unde-ai pus funia aia?*

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Adica ce? Vezi ca suntem protejati de lege...si, si, am, eu sunt conducatoarea lor, (desigur cea mai frumoasa) si nu accept sa-mi rapesti supusele.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam să mă spânzur.
Nicidecum să le răpesc.
Dar pe tine te-aș răpi cu siguranță.
Da mi-e că mă bate croampa.
Oricum, te-aș pune să-mi faci curat.
Sarmale știi să faci?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ma lasi pe mine sa te spanzur...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

*minte*
Orice pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu pot sa citesc printre stelute.
Vino aici Sleepylici, sfoara e la Daisuki...

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești nebună, nu mă duc nicăieri!

Da parc-aș vrea să văd cum arat'un daisukian de-aproape.
Acum, că sunt protejați de lege, probabil că's pe cale de dispariție.
Meh, fix când mă obișnuisem cu tine.
Și mai e și desenul ăla.
Ciudat sentiment..cred c'o să-mi fie dor de tine.
Nee, n-are cum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Adică ce...sunt urata?
Si suntem protejate de lege pentru ca suntem extrem de importante. Bine, mint. Eu sunt singura supravietuitoare. De asta sunt asa de puternica. Si nu mor eu asa de repede.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Și tu ce rasă de extraterestru ești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te stiuuu...ti-am si răspuns la intrebare. Nu-mi mai amintesc cum te numeai, dar, pe bune. Tie ce ti-am mai făcut ca sa mă imiti?

| TheCuteOne a răspuns:

Multe.Gândește-te că extratereștrii nu au fost descoperiți încă, dar...Sunt multe.

| DavidUnicorn a răspuns:

Extratereșrtii nu există, doar dacă eşti unul! :o rolling on the floor

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru DavidUnicorn):

M-ai lămurit, unicornule.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Hei sobolane... daca vrei sa fi Daisuki, trebuie sa fi raportat, ca altfel nu se poate. Deci preferi sa ramai asa, cu raportare, sau sa fi tu, fara.

| Glumetz a răspuns:

Doua:albi si negri. happy

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru Glumetz):

Eu știam că există și albaștrii... Dar hai să fie ca tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Cine estiiii....nemernicule, crezi ca mă poti copia?

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Nemernicule? rolling on the floor)))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Bai, deci iti puteai castiga popularitatea, fără sa mă copiezi. Pot sa te fac si in alte feluri..nu mă doare mana sa scriu.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Fii cuminte cuțu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Sobolan mizerabil.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Cârtiță puturoasă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Ok, asta era inainte sa-ti schimbiu numele... deci nu se pune.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Ce nu se pune?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

O întrebare...asa, ca sa stiu, aaam, esti fata?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Mda... ce baiat si-ar pune o poza cu o fata.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

Si ce fata si-ar pune poza cu un baiat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Baiii...deci acum chiar te ia mama naiba. Iti sta bine cu numele si poza aia. Renunta la contul meu, obsedatule. Copiază pe MinerX, ca si asa vrea sa fie copiat. Ce naiba aveti toti cu mine. Deci nu-mi mai face si tu d***i ca sa nu am pofta de tâmpenii azi.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru anonim_4396):

"Iti sta bine cu numele si poza aia."
Vaii, mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnimeDaisukiFuckingKillYou1):

Asculta...Baga bine la cap. Nimeni in afara de mine nu este Anime Daisuki. Poti pastra restul numelui si poza, dar nu si inceputul. Cauta altceva.

| Alexandrionel a răspuns:

Barbidoci, bibistrocei, cantefaci si emanciclopi.
Simplu! happy

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 explică (pentru Alexandrionel):

Așa e, mai simplu de atât nu se putea. laughing