| anonim_4396 a întrebat:

Cateva culmi pentru voi, completati daca mai stit.

culmea lacomiei: sa mananci bataie si sa nu te saturi!

culmea prostiei: sa stingi lampa si sa aprinzi un chibrit ca sa vezi daca s-a stins

culmea inutilitati: sa plantezi in sahara placute cu "nu calcati pe iarba"

culmea agriculturii: sa ari Calea Victoriei cu boii din guvern.

culmea mancatului: sa mananci cu vesta de salvare la gat si sa te inneci.

culmea durerii: sa-ti creasca un testicol in talpa!

culmea somnului: sa visezi ca dormi.

culmea increderii: sa faci sex oral cu un canibal.

culmea prostiei: sa fii prost degeaba.

culmea veterinarului: sa faci injectie unui catel de usturoi.

culmea pedichiurii: sa faci unghiile unui picior de pat

culmea culmilor: sa aiba pureciii paduchi.

culmea politetii: sa bati la usa si cand iesi afara

culmea internetului : sa intri pe internet cu un calculator de buzunar

culmea neglijentei: sa faci baie intr-o cada cu benzina si sa-ti aprinzi o tigara!

culmea iubiri: sa-ti iubesti mana dreapta.

culmea orbului: sa-si vada moartea cu ochii.

culmea casniciei: sa stai la rand, sa-ti regulezi nevasta

culmea culmi casniciei: sa-ti sara randul

culmea suspiciunii:o calugarita care face matanii intr-un camp de castaveti

culmea politetii: sa stai pe scaunul electric si sa cedezi locul unei doamne

culmea fotbalului:sa inceapa meciul si sa scrie pe gazon "nu calcati spatiul verde"

culmea croitoriei:sa cosi o pereche de chiloti pentru fundul marii

culmea turismului: sa te plimbi cu avionul prinWorld Trade Center

culmea slabirii: sa slabeasca un ardei gras.

culmea caldurii:sa iei o prostituata la -10 grade si sa iti spuna ca e fierbinte

culmea sexului animalic:sa pui o vaca sa stea capra

culmea rasismului: sa bei wiski black&white din pahare diferite

culmea culmilor: mutul ii spune surdului ca orbul se uita la ei

culmea zgomotului: sa faca dragoste 2 scheleti pe un acoperis de tabla.

culmea aglomeratiei: sa cedeze soferul locul unei femei gravide.

culmea furatului: sa-ti furi rufele de pe sarma.

culme 2 a furatului: sa te mai dai si in judecata.

culmea saraciei : sa cumperi mancare de la second hand

culmea bogatiei: sa-ti cumperi si la ochelari lentila de termopan!

culmea talk-sow-ului: sa te inviti singur la emisiune si sa nu te lasi sa vorbesti.

culmea speologiei: penisul sa aiba claustrofobie

culmea limbii franceze: sa-ti otravesti profa de franceza cu verde de Paris

culmea dragostei : sa te-ndragostesti de tine si sa-ti dai intalnire la restaurant

Răspuns Câştigător
| mikiscence a răspuns:

N-am mai ras asa demultlaughingtare

16 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

@clau:culmea culmilor- este muntele, mai stiu si eu cateva:culmea geometriei este:o dreapta sa fie perpendiculara pe o stanga, culmea furtului-sa furi gaz cu roaba, culmea educatiei-sa scuipi o baba intre ochi si s-o intebi de ce plange...sau sa impingi un mos pe scari si sa-l intrebi de ce alearga-,,, culmea atletismului-sa alergi singur si sa ajungi pe locul 2...-culmea ipotentei-nu se scoala, dar ce frumos atarna...-culmea nesimtirii.-sa mori si sa nu simtilaughing

| Flav a răspuns:

Eu stiu culmea lenei care mi se pare prea tare : sa-ti bagi penisul in pamant si sa astepti cutremurul sa-ti faca laba rolling on the floor))))))))))))))

| elena a răspuns:

Culmea metalurgiei: sa mananci sarma-nghimpata/sa te c-ci cale ferata.

| lia a răspuns:

Clau, sincer nu vad ce este rau in a controla daca s-a stins lampa silly laughing rolling on the floor

| lia a răspuns:

Clau, am crezut ca iti dai seama de ironie, dar multumesc frumos pentru promptitudine laughing

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Culmea vitezei: sa alergi in jurul unui stalp pana iti vezi spatele
culmea fotbalului: sa dai gol si sa ratezi in reluare
culmea nesimtirii: sa te c-ci pe presul din fata usii unui vecin si apoi sa bati la usa sa ceri hartie igienica
culmea culmilor: sa mai bati o data sa spui ca nu ti-as ajuns

| Kyky a răspuns:

rolling on the floor

Culmea lacomiei: sa iei pumni si sa nu te saturi.

Culmea alpinismului: sa cuceresti vîrful de ac.

Culmea geometriei: sa stai în coltul unei camere rotunde.

Culmea înotului: cu o mîna înoti si cu cealalta sa dai din picioare.

Culmea zgîrceniei: în testament sa-ti lasi toata averea tie însuti.

Culmea geneticii: sa împerechezi o capra de taiat lemne cu un tap de bere.

Culmea meteorologiei: sa ploua cu bani.

Culmea ceasului desteptator: sa sune ocupat…

Culmea cutremurului: sa urci cu liftul si sa cobori cu apartamentul.

Culmea economiei: sa pui un bilet în usa pe care scrie "Nu sunati! Ies eu din cînd în cînd!".

Culmea curajului: sa sari de pe bloc si sa te prinzi de bordura.

Culmea politetii: sa stai în picioare într-un autobuz gol. laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea risului; Sa gidili becul sa se rida in centrala.Culmea nerusinarii; Sa-mpingi baba pe scari s-o intrebi de ce se grabeste.Culmea suflatului; Sa sufli un berbec in partea dorsala pina se-ndreapta coarnele.samd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@lia pai daca s-a stins lampa logic ca nu mai e lumina ..iti poti da seama fara sa aprinzi un chibrit sa constati nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Completez tot eu :

Culmea manelismului: sa conduci o masina fara numar fara numar fara numar fara numar...

Culmea mortii: Sa scrii pe cruce BRB(be right back).

Culmea suspansului: Iti spun maine.

Culmea vampirului - Sa bea nectar de usturoi.

Culmea cruzimii: - Sa bati un catel de usturoi, iar el sa te muste.

Culmea norocului: - Sa te calce o salvare.

Culemea mancarii : sa mananci piept de gaina si sa-ti ramana sutienul in gat.

Culmea casatoriei: - Sa ceri mana fetei si sa primesti piciorul tatalui!

Culmea metroului: Sa te plimbi cu roaba in beci si sa crezi ca esti in metrou.

Culmea minciunii : o furnica sa afirme ca are creierul cat o nuca

Culmea tehnologiei: Sa alungi o musca de pe ecranul calculatorului cu cursorul de la mouse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flav esti fenomenal rolling on the floor m-ai facut sa rad de mi-a sarit si mancarea din gura laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea hip-hop-ului
Sa scoata BUG Mafia o caseta cu colinde...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Adina ai dreptate chiar as vrea sa ascult un colind cantat de mafialaughing oare cum ar suna thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culmea culmi : mutu ii spune surdului ca chiorul a vazut un schiop ca alerga un chel sa il traga de par

| ionutpalimaru a răspuns:

Culmea tupeului:sa te c--i la un politist la usa si sa suni sa ceri hartie