| Zambet a întrebat:

Cati copii vrei sa ai cand o sa ai? happy

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Unu si bun smug.

30 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Un copil nu'i copil, doi copii sunt puţini, trei copii, o grămadă laughing.

| Flav a răspuns:

Ti-as raspunde dar nu-mi programez copiii. Iar asta nu e vreun gust sau capriciu. Dorintele ti se schimba odata cu trecerea anilor, cu intocmirea unui camin, cu problemele pe care le ai sau nu le ai dupa ce cresti primul copil.

| Razvan a răspuns:

2 baieti. Dragos si Mihai.In viitorul departatwinking

| cretzufinish a răspuns:

O fata creata pe nume Diana si un baiat pe nume Rares sau Razvan ca asa zice viitorul sotz. laughing Eu as vrea o fetita, dar poate pana la momentul ala nu o sa mai vreau deloc sau o sa vreau echipa. Ce-o vrea Dumnezeu. Sanatosi sa fim.

| DeeDee28 a răspuns:

Minim 2...si maxim 6 laughing dar frumoshihee hee

| Cσσкiє a răspuns:

O fată. Aş vrea să fie handbalistă, eu am 12 ani şi nu mi-am putut împlini acest vis... sad

| Ea12345 a răspuns:

Cand o sa am vreau sa am 2. Dar sa fie cuminti, sa se inteleaga si sa invete binelaughing

| hominid dreak a răspuns:

Am vrut doi. Dar mama natura a hotarat ca trei din doua nasteri e mai bine.Si asfel am gemeni+1.

Răspuns utilizator avertizat
| Andutsaa a răspuns:

2 gemeni love struck...baietibatting eyelashes!

Abh
| Abh a răspuns:

Am deja 2 copii si e suficient. Cum se spune, mi-am facut planul.

| Evaa a răspuns:

Un baiat big grin

| Ramonaaaa a răspuns:

Vreau sa am 2 copii. O fata si un baiathappy.

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Nu as vrea sa am niciun copil. Populatia globului e mereu in crestere iar resursele sunt limitate si sincer nu cred ca mai e nevoie sa mai aduc un copil pe lume cand deja sunt atatia in orfelinate. Poate voi adopta daca ma voi insura. Dar nu vreau nici insuratoare. Eu sunt mai singuratic.

| Roberta00 a răspuns:

2 o fata si un baiat sau 2 fete. in niciun caz doi baieti pentru ca :o aoleu nici nu vreau sa ma gandescbig grin

| MusicisMusic a răspuns:

Eu mi-as dori 2 copii. Daca ar fi gemeni ar fi bine deoarece sa nu creada ca fac diferenta intre ei dar cum vrea Domnul.

| PurpleLadybug a răspuns:

4 devil doua fete si doi baieti ca sa nu se plictiseascalaughing de preferabil doi cate doi sa fie gemenibig grin. serios! pe fete le'as da la patinaj, desigur, daca ar vrea, pe baieti thinking
take carepeace sign

| Johanna_9281 a răspuns:

Vreau 3.

| KidDu` a răspuns:

2. O fata si un baiat;-x
De preferabil ca baiatul sa fie mai mare decat fata laughing
Da noh acum cum hotarasthe mama natura thinking

| Alisa a răspuns:

Un baietel, sau cum o fi vointa lui Dumnzeu. Sanatosi sa fie!

| matadoru a răspuns:

2 copii ar fi cel mai frumos pentru mine. O fetita si un baietel

| gabriela a răspuns:

2 nepoti.laughing

| Katherine † Pierce a răspuns:

Poi 2 thinking o fata si un baiat thinking sau 2 fete thinking da nu stiu de ce nu doi baieti laughing

| petroindarkness a răspuns:

Eu as vrea un baietel pe care sa il cheme Liviu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu 1 ca is prea putini dar nici 2 ca is prea multilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am deja o fetita, ne mai dorim un baietel, daca va fi posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o fetita care sa semene cu minewinkingbig grinbig grin

| florin92 a răspuns:

15 cu tot cu rezerve.laughing) ...glumesc...2 (un baiat si o fata ) :X