| allynna17allynna a întrebat:

Cati dintre voi ati stins lumina aseara?batting eyelashes

funditSa cel mai fun raspuns

:X

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Eu am stins-o. Nu de alta, numa dupa atâta bere oricum nu mai vedeam lumina...

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu am stins-o ca s-a stins singura!
*îi curge o lacrimă*
Am educat-o atât de bine!

| Elena1234456 a răspuns:

Hm.Eram la o aniversare si nu am stins lumina decat 2 minute thinking

| AudImagini a răspuns:

Eu am stins'o!
Evident ca am ascultat muzica in casti la telefon dar... fara curent

| sceptic a răspuns:

Eu n-am stins.o ca nu ardeabatting eyelashes

| Meluma a răspuns:

Un sfert de ora am rezistat fara calculator si lumina! laughing

| rockelle75 a răspuns:

Lumina am stins-o că s-a ars becu, nu de alta...

| AndaWest a răspuns:

Eu am stins becul dar aveam laptopul deschis

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu am stins lumina (nu pentru ca era ziua pamantului), dar pentru ca imi era somn si trebuia sa ma culclaughing

| Licuriici a răspuns:

Eu am stins`o. Pentru mai mult de o ora!
Deoarece cred ca macar atata atentie putem da si noi odata pe an Pamantului oh go on
Am o diriginta de geografie si am insistat foarte mult pe tema asta!

| AlternoGirl a răspuns:

Si eu am stins lumina...de la frigider! rolling on the floor

| Kenny a răspuns:

Eu am stins'o ca oricum ma uitam la in puii mei atunci laughing

| cristinanatalia a răspuns:

Toti asting lumina seara