| anonim_4396 a întrebat:

Caut prieten si nu gasesc! Caut prieten si nu gasesc! Toti baietii sa apeleze la mine!rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Nu! Te contrazic!
' Caut prieten da' nu gasesc, caut prieten da' nu gasesc! Toti baietii FRUMOSI! sa apeleze la mine!

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Lasa ma ca gasesti tu pe cineva! ce zici de el? ...domn adevarat!
http://turnu.files.wordpress.com/2008/08/bat-si-***-ca-masina-de-cusut.jpg

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu stiu deastea

| giuly a răspuns:

Nu-i de mirare ca nu-ti gasesti...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Oare de ce am impresia ca tu chiar vorbesti serios?

| NoChanceForUs a răspuns:

Imi lasi aceeasi impresie. Vorbesti serios, nu?

| Elena1234456 a răspuns:

E expirata faza :*.

| AikkoxD a răspuns:

Http://i.imgur.com/X9D8V.jpg Ia uite ce va potriviti. Casa de piatra!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

V-a prostit in puii mei

| Wilder a răspuns:

Bai, Dorel e depasit! Incearca robotzii.

| Marynna a răspuns:

E veche...

| Madalina_2286 a răspuns:

Ce fumata e asta...

| stefyk97 a răspuns:

Apache, nu ca asta e prea bun pentru minelaughing se pastreaza pentru cineva care-l meritarolling on the floor

| stefyk97 a răspuns:

Ok dragilor, calmati-va ca eu glumeam doaroh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e asa amuzant in a imita niste ignoranti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

no ghineeeeee! mai ficiori, daca vreti o juna buna de 13 ani numa buna de dus si adus de la scoala bagati-va,si sa videti voi corupere de minori in libertate si rupere de anus la puscarie, acum dom'soara draga,eu intelesu ca facusi ceva comedie dar gata, o ajuns, meri at home bicose it's a not nice problem

| dragon40 a răspuns:

SALL uite id : eu_dj_tare [daca ai 12, 13, sau 14 ani hai la mine :XX si eu caut jumatatea :XX

| alex01_4163 a răspuns:

Rau cauti dara