| PiluLă a întrebat:

Ce-a făcut Daisy Duck când la prins pă`Donald Duck cu Minnie Mouse in pat?

T/A, guys!

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Presa mondenă a izbucnit de 3 ori mai mult decât scandalul dintre Oana, Pepe, Moni și Iri la un loc!

10 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Threesome?

| DaVà a răspuns:

I-o futu* pe amandoi in c*r.De ce esti asa de CURioasa?

| Vizitiul a răspuns:

A privit.

| PiluLă explică:

@LizardMyNameIsLizard dă ghici b-)

| AndaWest a răspuns:

S-a ars cu pluto

| SunnyMidnight a răspuns:

S-a alaturat thaaalaughing

| Nimic00 a răspuns:

Ce-a făcut.s-a răţoit puţin, [ http://daisy.bilderr.com/daisy_und_donald.html ]după care s-au hotărât toţi să pună de-un ménage à trois...

| Dollicious a răspuns:

Spume la gura

| FlOwErPoWeR a răspuns:

S.a luat la paruit cu minnie si l.a alergat cu matura pe donald(dupa aceea ea l.a inselat pe donald cu mickey mouse si aceeasi povestelaughing