| nebuna0cu0acte0in0regula a întrebat:

Ce ai face daca ai fi invizibil/a?

Răspuns Câştigător
| ---droid-kid--- a răspuns:

As merge pe strada si le'as trage pantalonii unor fete care ma enerveaza la culmex-( rolling on the floor

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las saruta pe un baiat de 1000000000 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi trece prin pereti!

| Christyne a răspuns:

M-as duce la OTV si as face cea mai mare audienta din lume posibilabig grin.As muta reflectoarele, as trage scaunele, zgomote nebunelilaughing In direct dar si-n reluarerolling on the floor

| diuuu a răspuns:

Ce n-as face? M-as razbuna pe persoanele care isi baga nasu' unde nu le fierbe oala, le-as face sa creada ca e cineva in camera noaptea, mi-as urmari prietenul, prietenii mai apropiati, as asculta conversatii, ...hmmmm...mai trebuie sa fie cevalaughing) m-as plimba pe unde vreau si cu ce vreau, mi-ar place sa asist la o nasterelaughing)...si nu mai zic k dj o iau razna!laughing))

| neboonika a răspuns:

Mai bine zis ce nu as face laughing)

| AndreiJV a răspuns:

Eu mi-as bantui dusmanii si i-as,, speria de moarte''.