| ClownFish a întrebat:

Ce ai face daca te-ai trezi cu un cec de 100000 de euro in buzunar?

Răspuns Câştigător
| pзαch a răspuns:

Mi-as face o vesta din euro. Si m-as plimba pe strada, sa le fac in ciuda la ceilalti.

27 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

M-aș ciupi.

| Dumnezău a răspuns:

Bordel.Si l-as face sa prospere.

| MisterCMD a răspuns:

Comand toate porcariile de pe net... ma insor si imi fac o casa de piatra. si imi iau unn avion si inca un avion cu masini si un iaht cu avioane cu masini

de jucarie ca banii ii pun in seif

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

A venit Mos Craciun.

| Xtadelo a răspuns:

As cauta si in celalalt buzunar. laughing

| AtateaConditii a răspuns:

M-aș duce la politie sa ii returnez. Ce altceva as putea face?

Răspuns utilizator avertizat
| RockNbeer a răspuns:

Si asa mi-e lene sa imi cumpar hartie igienica de la magazin, o hartie in plus nu strica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As gasi propiettaru daca nu leas da la saraci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pleca de nebuna prin lume fara sa stie nimeni nimic de mine.

| AndyLavy a răspuns:

M-as duce si as scoate banii de la banca mai intai apoi i-as baga in banci diferite, sume diferite. Si as trai din dobanda dupa ce m-as plimba in toata lumea laughing.

| iKeel a răspuns:

Cum naiba... Ai auzit tu om cu pantaloni pe el în timp ce doarme? Doamne fereşte.

| OskarRM a răspuns:

Aş zice ''wow''! Şi de fericire cred că aş cheltui o mare parte din ei în prima cârciumă.

| Dragonfly6 a răspuns:

Il bag inapoi.

| AnonimuszWss a răspuns:

Imposibil,eu nu am pantaloni pentru a putea avea buzunare.Eu merg pe strada in chiloti happy.Dar daca l-as gasi pe jos, mi-as face o operatie estetica sa arat ca Fuego.

| Xtadelo a răspuns (pentru AnonimuszWss):

Fuego? O.o Nu exista o pedeapsa mai mare ca asta... iar tu vrei sa arati ca el straight face Te-au cam afectat jeleurile alea. Suferi de fuegonicitarinichita.

| AnonimuszWss a răspuns (pentru Xtadelo):

Nu sufar, ma bucur de ea din plin.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Ai mei.

| ツDiana a răspuns:

M-as trezi la realitate.Nu am buzunare.

| amiX a răspuns:

I las da cadou vecinei si incaz ca vine politia dupa ces siti ce urmeaza

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Sincer....cred că m-aş duce in Hawaii prima dată laughing

| Daniel2332 a răspuns:

Lol ce raspunsuri eu as infiinta o companie si as incepe sai multiplic si tot asa pana am o vila de marimea unui oras!

| SebyRufay a răspuns:

M-as trezi din vis.

| KillingIsMyHobby a răspuns:

M-aș trezi din vis.

| adrian12349 a răspuns:

A.si face focu cu eitongue

| Duffy10 a răspuns:

I-as arunca pe geam, sa vad cum zboara.