| florin_7920 a întrebat:

Ce alegi o lupoaică sau o ursoaică să te prindă în braţe.

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Tomna lupaoica ca e mai friguroasa haina din blana se lup si iarna ursoica ca e mai calda laughing

:O nu las pe nici una sa ma prinda in brate eu vreau ca sa ma prinda in brate florin care a pus intrebare astalaughing

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ursulika! Se pune? big grinwinking

NOname
| NOname a răspuns:

@ursulika, lasa, ca creste la loc! oh go on big grin

| Malvina24 a răspuns:

O aleg pe ursulik(stiti voi care)

| Barajag a răspuns:

Doamneeee, crezi ca pot prinde in brate atata lume? Imi vor rupe blana de pe minelaughing

| cristi202 a răspuns:

Daca ursoaica ar fi de plus, ar fi ceva... Dar asa, as prefera lupoaica, ca dupa ursoaica oricum nu mai ramine nimic din mine dupa imbratisare. La lupoaica mai scapi din imbratisare, doar ca dupa aceea probabil incep problemelehappy

| Pho3nix a răspuns:

O furnica.

| georgegs a răspuns:

Pe. ursulika,,

| BabalGam a răspuns:

Niciuna. eu ma arunc la mama in brate.rolling on the floor

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Amandoua imi ofera afectiune...deci jumate la lupoaica jumate la ursoaicawinking

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O leoaica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ursoaică. Blana ei îmi oferă mai multă căldurică,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ursoaica de mata, e bine?

| Ancutza12 a răspuns:

Nu stiu. Cred ca o ursoaica. laughing