| anonim_4396 a întrebat:

Ce alt titlu i-ati da la emisiunea-concurs Rataciti in Panama? spre exemplu eu i-am spus Rataciti in Pana Mea, voi?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Rataciti in Panarama...Rataciti in Peana Mea rolling on the floor

12 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Racitzi in Pana Mea... o combinatie rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Pana si Bahmu faceam misto de ei laughing. E cea mai de rahat emisiune.

| SweetCandy a răspuns:

Prima data imi vine in minte ce ai spus si ulaughing)...nu m-am uitat niciodata la emisiunea aia nu stiu despre ce e vorbabig grin insa cred ca rataciti faraminte... i s-ar potrivilaughinglaughinglaughinglaughing

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Eu nu stiu despre ce emisiune e vorba, dar e amuzant ce titlu i-ai dat tu. E cumva de pe OFFTV de zici ca e de rahat? laughing

| vladutz00 a răspuns:

Yo cared ca i-as zice :"Pierduti si totusi se intorc" laughing

| angella1972 a răspuns:

Disperati in panama, sau morti de foame in panama

| skydriver a răspuns:

Mie mi se pare ca este copiata dupa Surivior! Dar ma rog, la romani nimic nu mai e original!
... sa zicem Lost in the big city!

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Zapaciti in pana mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai Nicule stii ceva?/Foaie verde so lalea/Ia mai du-te-n ...pana mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca nu se numeste Rataciti in Pachizdan. laughing A, si sa-mi spuna si mie cineva care e treaba cu emisiunea asta, ca eu nu ma uit la radio.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu tu i-ai spus asa, ci carcotasii. Tu doar i-ai plagiat.

| simona_2554 a răspuns:

Io as fii mai darnica si as denumi-o Ratacitii in Penele Meletongue