| bubu_7778 a întrebat:

Ce animal ati vrea sa fiti si de ce?

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Nu ti se pare totusi ca omul este un animal destul de reusit? big grin

13 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Un dragon de komodo. E frumos si fascinant, intrucat a fost descoperit abia acum 100 de ani. Exista numai intr-o regiune a lumii, insulele Komodo.

auran
| auran a răspuns:

Mmm, mai repede un delfinas, pentru ca as stii sa inot, as fi vesel si m-as bucura de misterul apelor

April
| April a răspuns:

Cucuvea.Pentru ca as sta la Cotroceni.

| DenissaDeea a răspuns:

Imi place sa fiu om nu animal, cred ca nu as mai judeca ca un om daca sa fi animal!

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

As vrea sa fiu o vrabie, deoarece cu greu pot fi inchisa intr-o colivie, pot fi libera sa zbor unde vreau si sa cutreier locurile de peste tot

| kinkyk a răspuns:

Leu, e mandru si puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa fiu un iepuras neobisnuit..., pentru ca sunt mai deosebita, unica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"animalul "pe care am vrea sa il intruchipam spune multe despre noi, ce fel de persoane suntem, ce caracter avem, ce simtim si cum actionam...eu as vrea sa fiu un fluture.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa fiu o musca de ****

| Adorable3 a răspuns:

Nu vreau sa fiu un animalbig grinlaughing

| ant1 a răspuns:

O musca sa chinui oamenii devil

| dasdfsdfdf a răspuns:

Eu as vrea sa fiu o maimuta dresata ca asa nu ma alunga oamenii din oras si imi place sa ma catar pe blocuri, copaci si din cate am vazut maimutele sunt cele mai destepte animale, si oameni sunt animale dar doar oameni romani

| mircea_9180 a răspuns:

Corb big grin sa traiesc mult ca nu mi ajunge timpul sa fac tot ce mi trece prin cap laughing