| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar fi următorii useri pentru tine?
Sweety, Depress, Doub (de ce lipseste?), Killy, Kama, Daisuki, Mineru, DogMX, Jeanine, Suck, Khali, Sleepy, Croampa, Freaak, Airan, Anonima, Turbox.

96 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Nu pot sa intru. si mi s-a mai stricat si telefonul...crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

I don't want to see suntem doar amici man

| Ana00005 a răspuns:

Dc? Ce s-a intamplat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Daca intru pe lapp pe facebook merge greu si telefonul s-a stricat, din nu stiu ce motiv. Il aprind si imi apare o fata trista si fundalul albastru.

| Ana00005 a răspuns:

Si ce facem?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Ana00005):

Dupa ce reinstalez chrome vorbim, dar acum nu am viteza la net.